2726
عنوان

علت مصرف قرص دوفاستون و متفورمین

384 بازدید | 8 پست

سلام دکتر بهم قرص دوفاستون و متفورمین داده با یدوفولیک برای چیه؟با اینکه گفت مشکلی نداری نزدیک به یک و نیم ساله اقدام کردم و نتیجه نگرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متفورمین رو داده که یه کم وزن کم کنی البته به شرطی که پرخوری نکنی،دوفاستون هم حالت هورمونی داره واسه تخمک سازیه،هر دوش رو اکثرا واسه کسایی که تنبلی تخمدان دارن تجویز میکنن که فعال بشه تخمدانشون

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
شما خوردی نتیجه داده؟

آره من مدت طولانی خوردم ،،در کنار دارو رژیم هم داشتم سردونه اصلا نمیخوردم،،،بازم هر چی خدا بخواد همون میشه،،،بدنت هم تقویت کن،،،تو نت تحقیق کن خیلی چیزا میاره

متفورمین رو برای تنبلی تخمدان،تخمدان پلی کیستیک و اینا میدن.دوفاستون هم که هورمون پروژسترون مصنوعیه. هر دو شانس بارداری رو زیاد میکنه. یدوفولیک هم که جزو چیزاییه که باید از سه ماه قبل از بارداری بخوری چون فولیک اسید از خیلی از نقایص جنینی پیشگیری میکنه.من خودم قبل بارداری متفورمین میخوردم. الان هم برای کنترل وزن توی بارداری با تجویز پزشک هر شبی که زیاده روی کرده باشم تو خوردن میخورم.

یه نی نی سالم و شاد تنها آرزوی این روزامه