2733
2734

خواهرم شاغل و خوش اخلاق و قیافه خوبی داره اما قسمتش نمیشه ازدواج کنه دو  بار خودم  پیش  فالگیر واسش فال گرفتم گفتن بختش بسته است باید دعا بگیرید اما انجام ندادیم جدیدا دو سه ماهی هست خواهرم همش میترسه همش پشت سرش رو نگاه میکنه وقتی که داره راه میره و میگه حس میکنم یه نفر پشت سرمه و میخواد هلم بده میگه تو حمام انگار یه نفر تو حمامه و همش داره منو نگاه میکنه راستش خیلی نگرانیم  خیلی دختر اجتماعی مهربونی هست ولی بنده خدا قسمتش نشد ازدواج کنه من خودم ازش چند سال کوچیکترم و بچه هم دارم اما اون نه.میگه تو خواب همش یه  گربه بهم حمله میکنه .لطفا اگه چیزی میدونید راهنماییمون کنید.رفتیم پیش روانشناس دارو هم بهش داده ولی چون داروها ارامش بخشه فقط باعث خوابش میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز دلم فقط و فقط قران. دیگه م پیش فالگیر نرین . سوره بقره ال عمران سوره جن

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
2731

ایت الکرسی هم خیلی ارامشبخشه

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
2738

وای خدا...اذیتش میکنن....کسی بلده فال قهوه برام بگیره؟

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
راه دفعش چیه تو رو خدا اگه چیزی میدونید بگید ثواب داره

اگ عقیده دارین برین پیش یه شخص معتبر کاربلد براتون سرکتاب باز کنه ولی ن پیش هرکس بعضیا وجدان ندارن و دعای بد میکنن 

مگه میشه تاثیر نداشته باشه این دیگه ازون حرفا بود خودت هم بخون براش   من الان براش  ...

اره عزیزم اون ترس همراهشه خیلی میترسه من خودمم والا واسش میخونم ولی انگار نه انگار 

اگ عقیده دارین برین پیش یه شخص معتبر کاربلد براتون سرکتاب باز کنه ولی ن پیش هرکس بعضیا وجدان ندارن و ...

اخه دو دو تا فال گیر میشناختین که پیش دوتاشونم رفتیم دیگه موندیم کجا بریم دلم میسوزه سر و سامون که نگرفت هیچ گرفتار ترس و دارو هم شده

2706