2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو ماه پیش واسه سقط خود دکترم سینا میخوابوند ولی گفت توی دولتیا اگه میخوای بری برو شریعتی،رفتم شریعتی

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
من دو ماه پیش واسه سقط خود دکترم سینا میخوابوند ولی گفت توی دولتیا اگه میخوای بری برو شریعتی،رفتم شر ...

راضی بودی از کادر درمانش دکتراش خوبن؟چون من اگه برم دکترم اونجا کار نمیکنه میخواستم ببینم ماماهاش کارشون خوبه؟

2738
راضی بودی؟دکتراش خوبن؟

من فشارم شب بالا رفت سی و هفت هفته بودم دیگه اورژانسی منو فرستادن بهشتی برا زایمان سز شدم.اره من راضی بودم.زایشگاهش ک خیلی تمیز بود و خیلی هم راضی بودن خانم هایی ک طبیعی زایمان کرده بودن.میتونی پزشک خصوصی هم بگیری برا زایمان طبیعی.

راضی بودی از کادر درمانش دکتراش خوبن؟چون من اگه برم دکترم اونجا کار نمیکنه میخواستم ببینم ماماهاش کا ...

ماما نیستن،متخصص زنان هستن،اره خوبن،من دو روز بستری بودم واسه سقط،یه دو تا پرستار بداخلاق داشت ولی بقیشون خوب بودن،به هرحال واسه زایمان یه کم خصوصیا امکاناتشون بهتره ولی یه دوستامم شریعتی زایمان کرد میگفت بدک نیست

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
من فشارم شب بالا رفت سی و هفت هفته بودم دیگه اورژانسی منو فرستادن بهشتی برا زایمان سز شدم.اره من راض ...

قبلش باید برم زیر نظر پزشک یا همون موقع که برا زایمان رفتم میتونم یه دکتر خصوصی بگیرم

2706