2726
عنوان

معاینه بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من هیچوقت رابطه نداشتم هیچ مدلشو ولی اصلا ی توهم نابود کننده ای دارم ک نکنه اسیب دیده باشه بن ...

منم با این ک دکتر رفم ی وخ ایطورم همش ب خاطره چرتو پرتا نته الکی زده این عکس پردس ولی من ندیدمش در ضمن مدل منو میگف شبی پاره هاس با توجه به نت

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
2728
منم با این ک دکتر رفم ی وخ ایطورم همش ب خاطره چرتو پرتا نته الکی زده این عکس پردس ولی من ندیدمش در ض ...

منم توی نت زدم دیدم هرچی نگاه کردم هیچی ندیدم 

هرجور حساب کردم به قول تو شبیه پاره ها بود😑

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
منم با این ک دکتر رفم ی وخ ایطورم همش ب خاطره چرتو پرتا نته الکی زده این عکس پردس ولی من ندیدمش در ض ...

من ندیدم کلا برا خودمو فک نکنم بشه دید چمیدونم اخه مجردم هستم همش استرسم

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد

دکتره مقعدمم باید ببینه؟

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
من ندیدم کلا برا خودمو فک نکنم بشه دید چمیدونم اخه مجردم هستم همش استرسم

نمیشع زور نزن من دیشب هر کار کردم اخرم استدس بهم داد ولی تا وختی  ا جلو نکنی پاره نمشه حتی با مالش اینام نمیشع نترس..همش توهمه

دکتره مقعدمم باید ببینه؟

بی خیال😐اگر شوهر حساسی داشته باشی مقعد هم میبینه البته اون چیزی که من شنیدم ها

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
بی خیال😐اگر شوهر حساسی داشته باشی مقعد هم میبینه البته اون چیزی که من شنیدم ها

فک نکنم اصلا مقعدو ببینن اون ک پرده نداره والا

من بچگیم میترسم افتاده باشم از جایی چیزی

من با ضرب از تاب افتادم🤦🏻‍♀️

2706