2737
2734
عنوان

دوباره پیام داده + اسکرین😭

4849 بازدید | 221 پست

من با یکی بودم
که قصد جفت مون ازدواج بود مدت طولانی باهم بودیم تو این مدت بخاطر نمدونم کاری جفت مون خیلی اذیت شدیم
ولی واقعا عاشق بودیم و وابسته
یه جورایی عشق اولم بود
بهم گفته بود تا دو سال دیگه میاد و رابطه رو جدی میکنه ولی من حساب کردم تا هشت سال بعدم نمیتونست چون هنوزم ک هنوزه سربازی نرفته و چون تازه فوق گرفته هنوز کارم نداره
خونه و ماشینم همینطور
ولی پدرش پولداره ولی من میخواستم پای همه اینا بمونم چون برام مهم نیست ولی اخلاق هاش اذیت کننده شده بود مثلا خیلی خیلی خیلی بود روی من
تو خیابون موهامو میداد تو یا نمیزاشت عکس بزارم پروفایل که اصلا چیز مهمی نبود و من قبول میکردم خواستم گواهینامه بگیرم گفت یا نگیر بعد ازدواج باهم بریم یا میگیری با مامان بابات برو یا زیاد بیرون نرو با دوستات
اینا رو میزاشتم رو حساب دوست داشتن چون فقط با من و خواهرش اینطوری بود ولی زود خیلی عصبی میشد و لج باز بود
به خودم اومدم دیدم هیچ احترامی بینمون نمونده

داشتم کم کم با خواستگار کنار میومدم

داشت به دلم میشست چون واقعا دوست داشتنی بود

حس میکردم میشه بهش تکیه کرد

ولی دیشب همونی که باهاش بودم زنگ زد

شنیده بود میخوام به خواستگار بله بگم

تا ۳ ۴ صب گریه کرد منم همینطور

میگفت فکر میکردم بازم داری لج میکنی فکر میکردم واقعی نیست میگفت عشقم داره عروس میشه

دلم آتیش گرفت براش

دیشب و کلا نخوابیدم

الانم بازم پی ام داده 

واقعا راهی که انتخاب کردم درسته؟

شما جای من بودید چیکار میکردید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عشقموقبول میکردم☺😊سوال داره این😊عشقم فقط خیانت نکنه معتادنباشه دست ب زن داشته باشه ب درک من راضیم فقط یک سال باهاش زیر یه سقف باشم بعدابمیرم😊بخداقسم ازته دلم راضیم

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
2706