2726

سلام

بچه ها کسی میدونه چرا بسته ها یک ماهه نیست؟؟ 

یک گیگ و دوگیگ و ۷۵ گیگ هست

حتی بلند مدت هم کنسل کرده 

الان نمیدونم چه بسته ای فعال کنم😭😭

یک گیگ و‌دوگیگ که ۵ روز بیشتر برام نمکینه 

۷۵ گیگ هم برای یک ماه هزینه ای وحشتناکه 

شما چه بسته ای استفاده میکنین؟؟ چرا اینکار رو کرده اخه😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مجبور شدم برای مدتی از یه سیمکارت دیگه استفاده کنم چون قبلا بسته نگرفته ۵گیگ میداد ۱۲

همون که برای شما زده ۷۵.......اونا بسته های پیشنهادیه

چند بار خریدم.الان شده ۹گیگ ۲۲هزار

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728

اپلیکیشن همراه من رو دانلود کن از اونجا میتونی بسته یکماهه گیگ ۵  /۱۰ /۱۵ گیگ بگیری 

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏

من که بسته میخریدیم یک ماهه ۲ گیگ کلا ۵ روز داشتم دیدیم فایده نداره رفتیم شاتل گرفتیم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

واقعا خیلی ظلمه

باید بزارن خودمون انتخاب کنیم چقدر بسته میخوایم

مثلا شاید من ماهه ۱۵گیگ بخوام

خیلی بد شده

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
واقعا خیلی ظلمه باید بزارن خودمون انتخاب کنیم چقدر بسته میخوایم مثلا شاید من ماهه ۱۵گیگ بخوام خیل ...

دقیقا 

واسه یک ماه سه تا گزینه نداره 

یک و دوگیک و ۷۵ گیگ

بقیه ی بسته هاش برای مشترکین حدیده، میخواد بزور مجبورمون کنه سیم کارت بگیزیم😢😢😢

دقیقا  واسه یک ماه سه تا گزینه نداره  یک و دوگیک و ۷۵ گیگ بقیه ی بسته هاش برای مشترکین ...

خب خیلی جاها سیمکارت رایگان میدن😊

نمیشه عزیزم  همه ی بسته هاش رو برداشته مزخرف اصافه کرده

برو قسمت بسته های ترکیبی رو بزن قیمتاشم خیلی خوبه پیامک و تماس تفلنی رایگان هم روی بسته بهت میده 

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏
شاتل خوبه چطوره؟

اره خوبه فعلا که راضیم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
عزیزم من ۱۰ ساله سیم کارتم دائمیه  نمیتونم عوض کنم شماره مو  همه این شماره امو دارن ، ای ...

ببری خدماتی برات بروزش میکنن احتمالا

2706