2703
2553
عنوان

چرا اقازاده و‌همگناه آنچه خواهید دید نداشتن🤨😐

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 59 پست
همگناه ندیدم. اقازاده هم ت کانال دیدم که اونم ازبس سانسور داشت که هیچی ازش متوجه نشدم.کلاسرو ته نداش ...

😅😅😅

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰

اقا زاده که کلا نشون نمیده

همگناه هم به نقطه ی حساس رسیده  وسورپرایز هست😂

دل هم جالب هستش هفته ی بعد

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا زاده که کلا نشون نمیده همگناه هم به نقطه ی حساس رسیده  وسورپرایز هست😂 دل هم جالب هستش هف ...

اره دل جالب شد

اوم⁦👍🏻⁩⁦👍🏻⁩

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
راضیه زن خراب بوده یعنی؟؟؟

به خاطر نیما خیلی کارا کرده

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2720
هم گناه که قسمت آخرش هفته دیگه همگناه هم واقعا داره الکی کش می ده

هم گناه

همگناه

😂😂😂😂

2714
تونماوا دانلود میکنیم

هنو ک از کارت بانکی پول میخواد باید کم بشه؟؟

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿
شما از کجا میبینی ب منم بگو تورو خدا

از یه کانال تو سروش دانلود میکنم

2706