2737
2734
عنوان

غیرت به شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 35 پست

زیاد سخت نگیر میدونم اذیت کنندست اما اگر بهشون بگی مخصوصا خانم ممکنه کرم بریزه و بدتر کنه.نقطه ضعف دست کسی نده.من اوایل نامزدی دست دختر دختر عموش(چون همسنن و رفت و آمدشون زیاد بوده مجردی صمیمی بودن)  نقطه ضعف دادم. کلی عوضی باز در آورد و کلی حرص خوردم بابتش.تو عروسی هم نزدیک بود دعوا راه بندازه که مامانم با سیاست جمعش کرد. هنوزم اسمش میاد تپش قلب میگیرم. سعی کن بی خیال باشی. وگرنه اوضاع خراب میشه.

یه نی نی سالم و شاد تنها آرزوی این روزامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه، اما شکلک خنده میگذاره

وای چیزی نیست که، الکی برای خودت بزرگش نکن، اینجوری فقط خودتو اذیت میکنی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
فامیلشه،صمیمی هستند...دو روز دیگه باید رو در رو بشیم

خب فامیل باشه هرکی میخواد باشه 

دلیلی نداره هی از واتساپ حرف بزنن هرچند سوال درسی 

میشه برای واقعی شدن تیکر بارداریم یه صلوات بفرستین🙏🙏
2728
به شوهرم میگفتم خوشم نمیاد گوش نمیکرد به دختره تذکر میدادم گوش نمیکرد به بزرگترا میگفتم 

مگه مدرسه است که بزرگترتو میاری!!!!؟؟؟؟؟😳😳

واه!!!شما وقتی هنوز اینقدر بزرگ نشدین که خودتون مشکلتونو حل کنین چطوری ازدواج کردین؟؟؟؟🤔🤔

منم یه پسر خاله دارم ازم 6سال اینا کوچیکتره عین داداشمه جلوشم تاحالا حجاب نداشتم میگم اگ زن بگیره حت ...

نه بابااااااااا.......اولا که شما 6 سال از ایشون بزرگتری جای خواهرشی.......دوما اینکه زن هم بگیره زنش اگر ببینه که خانواده راحتی هستین و تو جلوش راحتی چشش عادت میکنه و اصلا به این چیزا فکر هم نمیکنه بعدشم شما باید از الان یا وقتی زن گرفت به زنش نشون بدین که چقدر رابطه ی خواهر برادرانه ای دارین مثلا داداشی یا یه چی که نشونه این باشه صداش کن و اینجوری دیگه

بستگی داره ک دختره چطوری باشه اگه بهش بیاد اهل کرم ریختنه جمعش کن.و ببین شوهرت چ جور آدمیه اگه بهش اعتماد داری ک جای نگرانی نیس. ب مادرش هم نگو چون هیچ وقت اون برادر زادشو ول نمیکنه تورو بچسبه. ب نظرم زیاد پا پی شوهرت نشو چون ممکنه وقتی میبینه تو روی اون حساسی وقتی اون پیام میده پیام هاشونو پاک میکنه ک تو نفهمی بعد ب تو میگه ک دیگه پیام نمیده.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
2738
😐یاخدا شاید چیزی بینشون نیس

قرار نیست چیزی بینشون باشه خوشم نمیاد شوهرم با یه خانم صحبت کنه همونطور کا اون خوشش نمیاد من با یه آقا حرف بزنم 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
مگه مدرسه است که بزرگترتو میاری!!!!؟؟؟؟؟😳😳 واه!!!شما وقتی هنوز اینقدر بزرگ نشدین که خودتون مشکلتو ...

وقتی به دختره تذکر دادم و دختره کرم بریزه و به شوهرم بازم پیام بده مجبورم پای بزرگترو بکشم عزیزم 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
نه بابااااااااا.......اولا که شما 6 سال از ایشون بزرگتری جای خواهرشی.......دوما اینکه زن هم بگیره زن ...

آره ولی چون اون از من هیکلی تره واس همین من سنم پیس اون کم نشون میده ولی خب منم خودمم یبار تو رابطه بودم پسره گیر میداد با پسرخالت حرف نزن جلوش حجاب داشته باش  ولی من هیچوقت اینو درک نکردم چون یجوری بزرگ شدیم اصلا محرم نامحرم نفهمیدیم خیلیا ممکنه درک نکنن و اشتباه برداشت کنن حساس بشن.میگم شاید استاتر هم اینجوری حساس شده

آره ولی چون اون از من هیکلی تره واس همین من سنم پیس اون کم نشون میده ولی خب منم خودمم یبار تو رابطه ...

من خودمم جلوی پسرعمو پسرخاله پسر عمه همشون راحتیم منم درکت میکنم ولی شما هم سعی کن با کسی رابطه برقرار کنی که به راحتی مشکلی نداشته باشه من خودمم به خواستگارام میگم اگر قراره با راحتی و حجابم مشکل داشته باشی پس خوش اومدی........ول کن این حرفارو بابا عروسم دلش میخواد بیاد نمیخوادم نیاد مهم اینه که تو دختر خاله اون از اول بودی و اگر قرار بود اتفاقی بیوفته تا الان افتاده بود.......والاااااا

قرار نیست چیزی بینشون باشه خوشم نمیاد شوهرم با یه خانم صحبت کنه همونطور کا اون خوشش نمیاد من با یه آ ...

شما دیگه خیلی حساسی بلاخره اونا فامیلن ممکنه اینجور مساعل عادی باشه و شما اعصابتو خورد کنی نمیشه ک یهو قطع رابطه کرد. و اینکه میگی ب بزرگترا میگی ابروریزیه

خب میخوره مگه شوهرتو؟

سوال درسیه دیگه

بهتر از دختر عمه شوهر منه که پیام میداد دلم تنگ شده برات خیلی وقته ندیدمت  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2706