2726
عنوان

بورس و فروختن طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من ماهانه حدود 500از ی سپرده سود میگیرم بنظرتون این 500هر برج عرضه اولیه بگیرم بزارم کنار؟؟؟ ...

چرا.الیزابت بخر یا طلا آی شده مقلا دو ماه یک بار جمع شد تبدیلش کن

2728
منم میخوام طلام بفروشیم مغازه بخریم .خوشبحال کسای ک شعل ازاد نیستن معازه اجاره ای ،خونه اجاره ای&nbs ...

یعنی طلا بشه گرمی ۲ تومن که شما کمتر برید زیر قرض ؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

اولا کاریه که شده پشیمونی هیچ سودی نداره

دوما اگه سهام خوب بخری مطمعن باش خیلی خوب سود میکنی فقط تو انتخابات دقت داشته باش و الکی هرچیزی رو نخر یا الکی نفروش

چون خرید و فروش زیاد فقط ضرره

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
اگه بازارم کساد باشه قیمت مغازه ای ک میخرین نسبت ب طلا بیشتر بالا میره

میاد پایین ولی مجدد میره بالا..خیلی..تو بورس باید صبور باشی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
یعنی طلا بشه گرمی ۲ تومن که شما کمتر برید زیر قرض ؟

ان شالله ک بیاد زیر صد تومان ب حرف من طلا بالا نمیره ک میره؟؟

منطرم اینه اکه مطمعن باشم طلا بلا میره فعلا نفروشم ک ضرر کنم.در واقع پول بیشتری دستمون بکیر

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.