2726

دوستاى عزيز ممنون ميشم با دلاى پاك تون واسم دعا كنيد و براى حاجتم صلوات بفرستيد هديه به شهيد ابراهيم هادى عزيز

اگه اين لطف بزرگ در حق من ميكنيد تا قرارمون باشه كه تا عاشورا تموم ش كنيم😔💖

✨واسه رسیدن منم به تنها آرزوم دعا کنید 🙏🏼مرسى❤️✨ 🌹 اللهم صل على محمد وآل محمد🌹 😌ناشنوا باش...وقتى همه از محال بودن آرزویت مى گویند😌 ⛈فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا : به یقین با (هر) سختی آسانی است! 🌤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۱۰۰ تا

خيلى ممنونمممم از محبت تون ❤️ ايشالا خودتونم حاجت روا بشيد❤️

✨واسه رسیدن منم به تنها آرزوم دعا کنید 🙏🏼مرسى❤️✨ 🌹 اللهم صل على محمد وآل محمد🌹 😌ناشنوا باش...وقتى همه از محال بودن آرزویت مى گویند😌 ⛈فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا : به یقین با (هر) سختی آسانی است! 🌤
۲۰۰تا سهم من

خيلى ممنونمممم از محبت تون ❤️ ايشالا خودتونم حاجت روا بشيد❤️

۱۰۰ تا

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

@آنخماهو_وشرکا   دوست گلم عزیزم تونستی دوستات رو تگ کن الهی حاجت روا بشی خواهری😘

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
من200تامیفرستم التماس دعا

@گلزعفرون   خواهری دوست داشتی شرکت کن الهی حاجت روا بشی خواهری😘

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

لطفا با اون دل پاکت برام صلوات بفرس برای همسرم بفرس نیازمندیم به دعا هاتون

ممنون میشم هرتعداد که میتونید بفرستین😢

توروخدا بقران قسم مرض ندارم الکی پست بزنم 

دعا کنید تا فردا شب درست شه همه چی 

توروخدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

گلم من ۳ هزار  تا میفرستم . من روهم دعا کن.😘😘😘😘😘

به روى چشم حتما

۵۰۰

سلامتی ظهور امام زمان

سلامتی و حاجت روایی همه 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2706