2410
2553
عنوان

شک ندارم یکی بهشون میگه بیدار شو که مامانت خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 97 پست
پسر من اصدا نمیخوابه شبانه روز فقط ۵یا۶ ساعت.شبا ۱میخوابه صبحا ۶ بالاسرماست میگه پاشین دیگه صبح شده

عوضش شما زمان مدرسه اش راحتی حالا ما باید چند ساعت بالاسرشون باشیم که بتونیم از خواب بیدارشون کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ساعت یازده و چهل دقیقه شب اورژانسی سزارین شدم بیست دقیقه مونده بود تا فردا😁 زنجان خیلی خیلی جا ...

منم قرار بود ۱۰ شهریور زایمان کنم.. بعد بدنم ب خارش شدید افتاد دکترم معاینم کرد گفت لگنت کوچیکه نمیتونی طبیعی باید سزارین بشی وقتیم دید بدنم خارش گرفته گفت ۲۵ مرداد برو‌ برا زایمان.. ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه صبح سزارین شدم.. 

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..
2720
کلا داستان مشکوکه همه بچه های دنیا هم باهم هماهنگن که پلک مادره اومد پایین پلک اینا بره بالا

آره.

از مال من ک یکی بیدار میشه نق میزنه اون یکی رو هم بیدار میکنه ، بعد ب قول پسر بزرگم خودشو میزنه ب موش مردگی و میخوابه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
منم قرار بود ۱۰ شهریور زایمان کنم.. بعد بدنم ب خارش شدید افتاد دکترم معاینم کرد گفت لگنت کوچیکه نمیت ...

دختره شما حدود سیزده ساعتی بزرگتره

خدا حفظش کنه عزیزم

حس خوبی بود برام که هر دو باهم تو یک روز بچه هامون دنیا اومدن

2714
آخ گفتی یت مثلا روزی که شبش اصلا خوب نخوابیدی قصد میکنی صبح تا ظهر بیشتر بخوابی وانت ها حنجره شونو ...

😂😂😂😂😂عاشقت شدم در یک نگاه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
دختره شما حدود سیزده ساعتی بزرگتره خدا حفظش کنه عزیزم حس خوبی بود برام که هر دو باهم تو یک روز بچه ...

خدا بچه های شمارو هم‌ حفظ کنه عزیزم... اره واسه منم حس خوبی بود⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..
پسر من 5سالشه بعد دوسالگیش روز نمیخوابه  میگه مگه نمیبینی هوا روشنه؟  وقت تاریکی باید بخو ...

وووووی بخورمش من

2706