2726
عنوان

شک ندارم یکی بهشون میگه بیدار شو که مامانت خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مایه شب توپزیرایی خوابیده بودیم نصف شب بیدارشدم دیدم پسرم نیس هرچی گشتیم پیداش نکردیم چقدمن گریه کرد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا چه فکری کردی؟ 

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.
2728
نه بابا بخواب  خیلی بهتر  نرگس چی زودتر جدا بشن واسه خودشون بهتر  من شوهرم ت ...

پسر من که حسودیش میشه منو شوهرم کندر هم بخوابیم همش میگه من میخوام کنار باباومامانم بخوابم همش وسطه ناکس😂😂😂

مایه شب توپزیرایی خوابیده بودیم نصف شب بیدارشدم دیدم پسرم نیس هرچی گشتیم پیداش نکردیم چقدمن گریه کرد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
دختر من فردا یکساله میشه دختر بزرگمم بچه بود اینجوری بود اما هجده ماهگی جاش رو جدا کردم چند بار از ...

عه دختر منم شنبه یکسالش میشه..فردا شب براش تولد میگیریم

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..
دختر منم شنبه یکساله میشه و فردا شب میگیریم  بیست و پنج.مرداده  خیلی جالب بود

عزیزم باهم تو‌یک روز زایمان کردیم⁦❤️⁩⁦❤️⁩ کدوم شهری؟

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..
عهه چرا دیگه الان تو سنیه که باید راحت بخوابه بچه با بچه هم فرق داره،دختر من کلا عاشق خوابه مثل منه ...

پسر من اصدا نمیخوابه شبانه روز فقط ۵یا۶ ساعت.شبا ۱میخوابه صبحا ۶ بالاسرماست میگه پاشین دیگه صبح شده

پسر من اصدا نمیخوابه شبانه روز فقط ۵یا۶ ساعت.شبا ۱میخوابه صبحا ۶ بالاسرماست میگه پاشین دیگه صبح شده

عزیزم🤩🤩

عزیزم باهم تو‌یک روز زایمان کردیم⁦❤️⁩⁦❤️⁩ کدوم شهری؟

من ساعت یازده و چهل دقیقه شب اورژانسی سزارین شدم بیست دقیقه مونده بود تا فردا😁

زنجان

خیلی خیلی جالب بود 

من قرار بود سی و یکم زایمان کنم که درد طبیعی داشتم اورژانسی اون شب زایمان کردم

الهی عزیزم چه بامزه پس انرژی زیادی داره نمیتونه زیاد بخوابه

خدا حفظش کنه عزیزم

2706