2733
2734

آفرین منم که عشق عکاسی👌

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آفرین منم که عشق عکاسی👌

پس حتما میتونید به منم کمک کنید منم عاشق عکاسیم تازه شروع کردم البته

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

کارت خیلی خوبه واقعا نمی‌دونم چرا اینستا دو روزه قاطی کرده😕 بروزرسانی کردم خراب شد

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738
کارت خیلی خوبه واقعا نمی‌دونم چرا اینستا دو روزه قاطی کرده😕 بروزرسانی کردم خراب شد

ممنون البته تازه کارم برای دل خودم میگیرم

دوربین عکاسی؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
من عاشق عکاسیم اوایل افتضاح بودم  حالا برا خودم آتلیه داری شدم

وااای چه عالی آفرین به شما. من فقط برای دل خودم میگیرم نمیخوام کسب درامد کنم 

من عاشق عکاسیم اوایل افتضاح بودم  حالا برا خودم آتلیه داری شدم

عکس چی؟ عروسی و...؟کدوم؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
وااای چه عالی آفرین به شما. من فقط برای دل خودم میگیرم نمیخوام کسب درامد کنم  

منم همینطور 

اگه ازدواج کردی میتونی از حلقه هاتون عکاسی کنی 

من اوایل با این کار شروع کردم 

میتونی از غروب خورشید عکاسی و فیلم برداری کنی یه کلیپ سی ثانیه ایی درست کنی

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2706