2726
عنوان

دمپاااااایییییییی 😑😑😑😑😑

326 بازدید | 33 پست

دیروز صبح شوهرم زنگ زد گفت شماره پات چنده گفتمش ۳۹ اوردشون دیدم کوچیکن دیگه هم بایستی میرفت سرکار نشدکه عوضشون کنه دوباره امروز دادشون به برادرشوهرم اون همون مدل رونداشته یه مدل دیگه سایز۴۰اورده میپوشم باز میبینم کوچیکه😑شوهرم میگه مسخرمون کردی؟ 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه سایپای خودتم نمیدونی؟خو چیکار کنم سایز همه کفشام ۳۹بودن

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728

پاتو سانت بگیر برو سرچ کن تو گوگل جدول سایز پا داره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

کف پاتو با متر اندازه بگیر بگو مثلا 30 سانته. با خودش متر ببره اندازه بگیره بیاره. الان سایزا فرو قاطی شده. 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
شاید قالبش کوچیکه یا اندازه پات بزرگ شده 😐😂

نه خیلی روپا دارم. حالا هم از روی پا برام تنگن وگرنه درازاشون خوبه

2706