2733
2734
عنوان

حالم خوش نیست ...

366 بازدید | 12 پست

شبا تا چهار پنج صبح بیدارم ؛ روزا تا ۱۲ یا یک بعدازظهر میخوابم ؛ زندگیم ریخته بهم ؛ شوهرم دریانورده و سه ماه به سه ماه نیست! رابطمون داغونه ؛ نمیدونم چیکار میکنه ! رابطه نداره ؛ بغیر از دوماه اخیر ! خجالت میکشه با من همقدم بشه بیرون ؛ با فاصله راه میره ؛ به حرفام و نظراتم اهمیت نمیده ؛ خیلی مشکل داریم؛ تاپیکای قبلیم نوشتم

خودم وسواس گرفتم شدید؛ انقد نطافت میکنم که از کار و زندگی افتادم ؛ پرخوری عصبی پیدا کردم و از وزن ۷۰ رسیدم به بیشتر از صد کیلو

غصه ی تنهاییهای دخترمو میخورم ! 

خانوادم پشتم نیستن ! بی عاطفه و بی مسئولیتن ! 

خاتواده ی شوهرم که انگار وجود خارجی ندارن ! 

خیلی تنها و بی پناهم ؛ هیچ کار نمیتونم انجام بدم ؛ 

حالم خوب نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم لذت بخش کردن و دوام بخشیدن به خونه و خانواده تمام و کمال دست خانم خونس

شوهرت از پدرم که بد تر نیست

خانواده مذخرف مذخرفاااااااا

خانواده خودشم دقیقا مثل شما پشتش نبودن

پدرم راننده ماشین سنگینه نه احساس و نه چیزی همیشه هم خونه نیست

یعنی من خودم یه لحظه هم زنش نمی شدم

مامانم همه چیو جمع و جور کرده و به این زندگی دوام بخشیده 

واقعا فقط خدا میتونه عوض زحمات مامانمو بده مگرنه من الان باید بچه طلاق بودم

خودتو اول خودتو جمع و‌جور کن همه چی درست میشه خودتو نباز تو یه دختر داری خداروشکر سالم و‌دسته‌گل بهترین بهانه برای شاد زیستن چرا انقد جنبه های منفیه زندگیو میبینی چرا خودتو از پا انداختی اول اینکه برنامه خوابتو درست کن صبحا صبحونه زود و‌خوب بخور غذای سالم بپز شبا سبزیجات اب پز کن برای خودت کنارش ورزش کن کتاب خون اهنگ گوش بده برای خودت وقت بزار خشگل کن بدون اینکه جایی برین عطر بزن لباس خوب بپوش رنگ مو بزار حال دلتو خوب کن برای وجود خودت زندگی کن شاد باش عزیزم خودت میبینی‌که هم شوهرت جذبت میشه هم اتفاقای خوب خوب برات میوفته خواهش میکنم امتحان کن تا وقتی خودتو تغییر ندی چیزی عوض نمیشه فقططططم خودت میتونی حال خودتو خوب کنی هیچکسسس دیگه نمیتونه

2738
خودتو اول خودتو جمع و‌جور کن همه چی درست میشه خودتو نباز تو یه دختر داری خداروشکر سالم و‌دسته‌گل بهت ...

ممنونم از حرفهای قشنگ و انرژی بخشت

حتما انجام میدم 

خدایا خودت کمکم کن

ممنونم از حرفهای قشنگ و انرژی بخشت حتما انجام میدم  خدایا خودت کمکم کن

تا زمانی که خودمونو‌ول‌کنیم و‌افسرده و خمیده زندگی کنیم به وجود خودمون ارزش ندیم هیچکس به ما ارزش نمیده و‌دوستمون نخواهد داشت اگهر خودتو‌دوس داشته باشی برای خودت ارزش بزاری وقت بزاری کم کم بصورت ناخوداگاه این حس ارزشمندیه تو به دیگران هم سرایت میکنه و سرتو درنیارم خلاصه کلام خودتو دست بالا بگیری دست بالا میگیرنت به خودتم اهمیت ندی کسی بهت اهمیت نمیده هیچوقتم اینکارا رو برای خوش‌اومدن یا جلب نظر کسی انجام نده فقط برای دل خودت انجام بده عزیزم مطمن باش به زودی همه چی عوض‌میشه خواهی دید در ضمن تو مادر هستی همه کس یک‌نفر هستی قوی و‌محکم باش نیازی به کس‌دیگری نداری خانوادت اگر ناراحتت میکنن کمتر برو سراغشون بزار‌اونا بیان سمت تو شوهرتم همینطور وقتی ببینه با یه خانوم خوشحال که عاشقونه به خودش و بچش و‌خونه زندگیش‌میرسه با انگیزه ورزش میکنه رژیم میگیره مراقب ظاهر‌م هیکلشه و دنبال مهر و‌محبت گدایی‌کردن از کسی نیست و بی منته خودش جذب تو میشه

ممنونم از حرفهای قشنگ و انرژی بخشت حتما انجام میدم  خدایا خودت کمکم کن

خواهش میکنم انشالله درست میشه به خدا توکل کن و امیدت به‌اون باشه انشالله حال ههممون خوبه خوب میشه

تا زمانی که خودمونو‌ول‌کنیم و‌افسرده و خمیده زندگی کنیم به وجود خودمون ارزش ندیم هیچکس به ما ارزش نم ...

دقیقا همینطوره 

به امید خدا میخوام شروع کنم🌺