2726
عنوان

دوستان مذهبی بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 32 پست
درسته. واقعا الان از نگرانی نمیدونم چه کنم

بذا شماره یه مرکز سوالات شرعی تو قم هست بدم بهت پیامک کن بپرس

30009640

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان تازه گفته باید پیش اون که این حرف و زدی بیایید رو در رو کنم بازم دست خودت بزارم روی قران.. شوهر ...

بگو من قسم نمیخورم قسم قرآن گناه داره 

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
2728
همینو بگو..طرف آشنا بود...گفت نمیگذرم از این حرف

صدقه بده سعی کن از این افراد که آدم تو اینجور موقعتی قرار میدن دوری کنی

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام
عزاداری خودتم قبول گلم.. در خدمتتم عزیزدلم

دورتون بگردم

زنده باشید زیر سایه اباعبدالله

اگه ناراحت نمیشی میخواستم درباره آرزوی خوبی که برای برگشت به چادر کرده بودی صحبت کنیم

شما برای من یادآور یه دوست خوب هستی

دوست خوبی که با همین تصویر پروفایل سالهای قبل تو ninisite خیلی فعال بود و از مذهبی ترین کاربرهای سایت بود

دورتون بگردم زنده باشید زیر سایه اباعبدالله اگه ناراحت نمیشی میخواستم درباره آرزوی خوبی که برای بر ...

ای جان چقدر خوب. من فدات بشم. چقدر حس خوبی بهم داد حرفت. من عاشق صحبت درباره این چیزام

پسرم جون دلم💕
ای جان چقدر خوب. من فدات بشم. چقدر حس خوبی بهم داد حرفت. من عاشق صحبت درباره این چیزام

اگه دوست داری درخواست دوستی را قبول کن

من هر کاری از دستم بیاد انجتم میدم

البته به شرط این که واقعا تصمیم گرفته باشی

دورت بگردم من همه جوره در خدمتم البته میگم اگه واقعاً خودت هم قصد داری مگر نه مزاحم نمیشم

عزیزمی خواهری.. تو هم برام یه نشونه ای که برگردم.به گذشته خوبم

پسرم جون دلم💕
2706