2703
2553
عنوان

دوستان مذهبی بیایید لطفا

223 بازدید | 32 پست

من امروز سر یه جریانی کسی حرفی دهنم گذاشته مجبور شدم دست بزارم روی قرآن و بجون پسرم قسم بخورم که نگفتم.. تا اونجایی که یادم میاد نگفتم ولی ترسم اینه اگه یه درصد گفته باشم و الان فراموش کرده باشم چی یا اینکه این محتوا که گفتن من نگفتم من یه جور دیگه گفته باشم . واسه پسرم نگرانم..نمیدونم چکار کنم.. نمیدونم چکار کنم واسه این قسم خوردن  . حالم خیلی بده.. اتفاقی برا پسرم نمیفته

پسرم جون دلم💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچوقت حتی اگحق باهاته پای قرآن وسط نکش

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2714
عزیزم باید میگفتی قسم میخورم تا جایی که یادمه همچین حرفی و نزدم.... ولی فکر نکنم نگه ندونسته باشی مش ...

تا اونجا که میدونم نگفتم...ولی میگم نکنه طوره دیگه گفته باشم ولی این محتوا که اینا گفتن نبوده

پسرم جون دلم💕

هیچوقت اینجوری قسم نخور 

کلا قسم خوردن کار درستی نیس 

آدمی که نخواد باورتون کنه با قسم و آیه هم باور نمیکنه 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
قسم به قرآن گمونم حتی اگر راست باشه  درست نباشه

الان تازه گفته باید پیش اون که این حرف و زدی بیایید رو در رو کنم بازم دست خودت بزارم روی قران.. شوهرم میگه غلط کرده..نمیخاد پات بخوره..بگو من یه بار قسم خوردم میخای باور کن میخای نکن

پسرم جون دلم💕
2706