1874
1955
عنوان

دوستان مذهبی بیایید لطفا

183 بازدید | 32 پست

من امروز سر یه جریانی کسی حرفی دهنم گذاشته مجبور شدم دست بزارم روی قرآن و بجون پسرم قسم بخورم که نگفتم.. تا اونجایی که یادم میاد نگفتم ولی ترسم اینه اگه یه درصد گفته باشم و الان فراموش کرده باشم چی یا اینکه این محتوا که گفتن من نگفتم من یه جور دیگه گفته باشم . واسه پسرم نگرانم..نمیدونم چکار کنم.. نمیدونم چکار کنم واسه این قسم خوردن  . حالم خیلی بده.. اتفاقی برا پسرم نمیفته

عشقم پسرم

عزیزم باید میگفتی قسم میخورم تا جایی که یادمه همچین حرفی و نزدم.... ولی فکر نکنم نگه ندونسته باشی مشکلی ایجاد یشه برای پسرت

خدایا شکرت بابت همه چیز   متولد 77.مادر دیان خانوم   خدای کوچک من=کوشا مقیم کانادا.                مرد من، بهترینم دنیایم با بودنت بهشت است... بهشت بدون تو جهنم 

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1965
عزیزم باید میگفتی قسم میخورم تا جایی که یادمه همچین حرفی و نزدم.... ولی فکر نکنم نگه ندونسته باشی مش ...

بازم من مطنعن نیستم گلم 

خدایا شکرت بابت همه چیز   متولد 77.مادر دیان خانوم   خدای کوچک من=کوشا مقیم کانادا.                مرد من، بهترینم دنیایم با بودنت بهشت است... بهشت بدون تو جهنم 

هیچوقت حتی اگحق باهاته پای قرآن وسط نکش

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
عزیزم باید میگفتی قسم میخورم تا جایی که یادمه همچین حرفی و نزدم.... ولی فکر نکنم نگه ندونسته باشی مش ...

تا اونجا که میدونم نگفتم...ولی میگم نکنه طوره دیگه گفته باشم ولی این محتوا که اینا گفتن نبوده

عشقم پسرم
1967

هیچوقت اینجوری قسم نخور 

کلا قسم خوردن کار درستی نیس 

آدمی که نخواد باورتون کنه با قسم و آیه هم باور نمیکنه 

من‌ بازیامو بچگیام کردم، وقتي سمت من مياي،‌ جدی باش
قسم به قرآن گمونم حتی اگر راست باشه  درست نباشه

الان تازه گفته باید پیش اون که این حرف و زدی بیایید رو در رو کنم بازم دست خودت بزارم روی قران.. شوهرم میگه غلط کرده..نمیخاد پات بخوره..بگو من یه بار قسم خوردم میخای باور کن میخای نکن

عشقم پسرم
8
درسته. واقعا الان از نگرانی نمیدونم چه کنم

بذا شماره یه مرکز سوالات شرعی تو قم هست بدم بهت پیامک کن بپرس

30009640

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
همینو بگو..طرف آشنا بود...گفت نمیگذرم از این حرف

صدقه بده سعی کن از این افراد که آدم تو اینجور موقعتی قرار میدن دوری کنی

سفارش ساخت انواع دستبند و پابند و زیورآلات پذیرفته میشود. از هنر و هنرمند حمایت کنیم💖