2726

بچه ها من دوماه حالت تهوع دارم غذا نمیتونم بخورم وقتی هم میخورم سریع دلپیچه میگیرم بدوام دستشویی خستم دیگه فوق تخصص گوارش رفتم چندین آزمایش و سونو دادم گفتن سالمی و میکروب معده داری فقط که ۱ماه دارو داد خوردم خوب شدم کمی ولی تموم شد باز الان تهوع های شدید و بی اشتهایی دارم چرا خوب نمیشم کسی اینطوری بوده چقدر طول میکشه خیلی خستم میترسم سرطان باشه دکترا نمیفهمن ازاون بدتر به پسرم نمیتونم برسم خیلی روزهای سختی دارم کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداکمکمت کنه انشالله فک کردم حامله ای 

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
2728
نمیدونی چی بهش داد؟

همشو یادم نیست ولی اینو یادمه 

۱ قاشق بارهنگ +نصف لیوان گلاب+نصف لیوان عرق نعنا رو ده دقیقه دم میکرد بعد با عسل شیرین میکرد میخورد .

صبحها و شبها 

خودمم معده درد داشتم همینو خوردم خوب شدم

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
چه دارویی داد  چکار کرد چقدر طول کشیر

بالاتر گفتم عزبزم.البته شما حضوری بری فکر کنم بهتره چون معایته میکنن

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
از کجا فهمید ورم معدس؟

خب دکتر رفته بود داروهاش تاثیری نداشت بعد رفت پیش دکتر طب اسلامی اونم همینو گفت

2706