2726
عنوان

زندگی بعد طلاق

1408 بازدید | 32 پست

کی طلاق گرفته یا در جریان طلاق هست ؟؟حال و روزتون چطوره ؟؟؟من شوهرم خیلی خسیس و اخلاق بد خیییییلی اهل مشروب رفیق بازی پنهان کاری و فرار از خانه و کلاهبردار بود و دروغگو و خونه و ماشینش هم میکرد بنام پدرش اصلا هیچ اهمیت و رفتار خوبی به من نداشت و مدام دهنلقی زندگی و حرفامون ب همه میگفت شدید وابسته باباش بود و فحاشی بهم میکرد میخام طلاق بگیرم یکسال زندگی کردم باهاش بچه ندارم و الان یکساله که در جریان طلاقم حتی برا من پاپوش و امضامو جعل کرده الان یکساله جدا ازش زندگی میکنم و پروندم در جریانه ...خیلی راحت شدم و ارامش دارم الان ازش تنفر دارم خانوادممم پشتمن ولی دلم غصه داره ..

شما کسی هست بعد طلاق دوباره ازدواج کنه و خوشبخت شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره

بعضی ادما بختشون تو بخت دومه

توکلت بخدا باشه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728

ما ی فامیل داریم چند ساله طلاق گرفته ی دختر۱۶ ساله هم داره ی پسر مجرد که تابحال ازدواج نکرده دوسش داره میخواد باهاش ازدواج کنه

بعضیا تو زندگی ادم نقش هله هوله رو بازی میکنن ظاهرشون قشنگ و بامزه اما جلو رشدمون رو میگیرن✨

منم جدا شدم

ولی توافقی بدون درد سر

مهرمو بخشیدم حق طلاقمو گرفتم

حال واوضاع اولا نه خوب نبود ولی خانوادم حمایتم کردم شاغلم والان خوشحال

ودوس دارم ک ازدواج کنم ی ازدواج موفق

بله چرا نشه چن نفرو من میشناسم طلاق گرفتن دوباره ازدواج کردن و زندگی خیلی خوبی دارن پسر مجردم براشون ...

خسیس تا این حد بود ک حتی کش مو که ارزونترین چیز بود نمیزاشت بخرم دستموووو میکشید و میگفت نمیخاد بخری بهم میگفت با کش جوراب بببند بهم میگفت زن زندگی نیستی داری خرج اضافه میکنی

2706