2726
عنوان

سارا و نیکا فرقانی اصل و واکنش تتلو

| مشاهده متن کامل بحث + 18081 بازدید | 180 پست
میگم این سارانیکا سرجمع ۵جمله حرف نزدن کلاهنرپیشه نیستن دوتابچه ان وسط سریال که گاهی نشونشون میدادن ...

اخه اینستا زیاد عکس میزارن و هرشبم تو پارتین باهمین چیزا معروف شدن دیگه

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)
میگم این سارانیکا سرجمع ۵جمله حرف نزدن کلاهنرپیشه نیستن دوتابچه ان وسط سریال که گاهی نشونشون میدادن ...

سوال من هم هست

خیلی تحویل میگیرن شون

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله  توییتر پره از عکسشون  کلی جاج شدن

قضاوت شدن

اصلاح نمیکنم برای باقی دوستان معنی میکنم^^

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
اخه اینستا زیاد عکس میزارن و هرشبم تو پارتین باهمین چیزا معروف شدن دیگه

خوب ماملت بی کاریم که اینارومعروف می کنیم چرامریم میرزاخانی معروف نبود؟

همه عاشق هجو شدن سطح تفکروسوادخیلیییی پایین اومده

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
خودشون نبودن که فتوشاپ بود عزیزان معلومه که

پس چرا واکنش نشون دادن گفتن ک اون اقا کارش همینه ک سوتی از سلبریتی ها بگیره اگه دروغ بود میگفت 

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)

من دیدم فیلمشونو

ی سری عکس مخفیانه گرفتن ب صورت فیلم

با مایو بیکینی😐

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
پس چرا واکنش نشون دادن گفتن ک اون اقا کارش همینه ک سوتی از سلبریتی ها بگیره اگه دروغ بود میگفت 

یعنی ایناسلبریتی ان؟؟؟؟؟؟

وای برگام  

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
ان شاءالله خدا کنه واقعا حیف سینما ک بیفته دست این بچه ها چند ساله با بهترین بازیکرا کار میکنن هنوز ...

دهنت طلا

2706