2726
عنوان

به نظرتون طلا یا خرید دارا دوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرتفوی من نابود شده انقدر استرس دارم دوستت میگه وضعیت کلی چجوری میشه؟

انشااله ازاین هفته درست میشه 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2728

دارا دوم بهتره .طلا کارمزدش زیاده بخای بفروشی کلی ازش کم میکنن.باز سکه بهتره

یه استاد میگف با هرکد ملی ،کد بورسی ک گیرتون میاد دارادوم بگیرین .

حالا چی بشه‌من نمیدونم

دلم آرامشی خدایی میخواهد
واقعا؟

اره.البته ک هرسهمی بخری بالا پایین داره ولی خب نباید یهو هول کنی بری بفروشی 

اگ‌با مشورت رفتی یه سهم بنیادی گرفتی هرچن منفی بخوره نباید بفروشی چون بالاخره میره بالا

دلم آرامشی خدایی میخواهد