2733
2734
عنوان

بيمارستان چمران اصفهان؟ كسي رفته

1083 بازدید | 12 پست

تجربه داريد؟ دكتر كهرميخوايم بريم هم بيمارستان ميلاد مياد هم چمران 

ولي بعضيا ميگن تو كرونا تو بيمارستان هاي تك تخصصي مثل همين قلب چمران بريد خيلي بهتره تا بيمارستان عمومي

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

ببین چمران برو میلاد نیا من خونم بغل بیمازستان میلاده پره کروناییه .

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدي 😱😱😱 پس گفتن كروتا نداره كه  اي خدا😰😰

تا ۱ماه پیش نداش الان جا کم اوردن . میلادم گرفتن . من یکی از فامیلامونم مامایه اونجا میگ اوضاع خوبی ندارن 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2731
تا ۱ماه پیش نداش الان جا کم اوردن . میلادم گرفتن . من یکی از فامیلامونم مامایه اونجا میگ اوضاع خوبی ...

مرسي عزيزم 

مطمئني چمران نداره؟ ما بيمارستاناي اصفهانو نميشناسيم 

مامانمم گير داده حتما ميخوام برم اونجا پيش خانوادم باشم 

شما غير چمران نميدوني كدوم بيمارستان ديگ كرونايي نداره؟

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
مرسي عزيزم  مطمئني چمران نداره؟ ما بيمارستاناي اصفهانو نميشناسيم  مامانمم گير داده حتما ...

چمرانو خبر ندارم گلم ولی اگ بخوای تا عصر برات میپرسم

بيزحمت بپرس مرسي😍😘

باش عزیزم  خبرت میکنم

2738
باشه ممنون

گلم چمران کرونایی نداره 

مرسي عزيزم لطف كردي😍

فداتشم . بلا دور باشه ازتون