2726
عنوان

شنیدن قلب تو نوزاد تو شیش هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 27 پست
ن عزیزم بخاطر هزینه اش نیی بخاطر اینه ک نمیخوام استرس داشته باشم تشکیل نشده باشه باز هی غصه بخورم

حتما برو ۸هفته 

بخاطر هماتوم یا مدل جفت میگم

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم بخاطر هزینه اش نیی بخاطر اینه ک نمیخوام استرس داشته باشم تشکیل نشده باشه باز هی غصه بخورم

منم اولین سونوم رو برا تشکیل قلب 13 هفته دادم چون دکترم ب شدت مخالف سونو زیر 13 هفته ست خطرناکه... دور از جون شما بارداری قبلم ک سقط شد تو هشت هفته سونو دادم چند روزبعدش رشدش متوقف شد بخاطر همین و چند مورد بد دیگه ک از سونو دیدم خودمم اینسری تا سیزده هفته نرفتم سونو اونم با اصرار دکتر رفتم نمیخاست نمی‌رفتم چون مطمئن بودم از علائمش ک قلبش تشکیل شده. 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

اینجوری که بدتره 

دیگه تا ۸ هفته حتما باید تشکیل شده باشه

بنطرم اینکارت ی سهل انگاریه !

بازم خودت میدونی موفق باشی

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2728
منم اولین سونوم رو برا تشکیل قلب 13 هفته دادم چون دکترم ب شدت مخالف سونو زیر 13 هفته ست خطرناکه... د ...

منم عزیزم دکترم گفت وگرنه اون صد تومن سونو چیزی نیس بهم گفت اگ خونریزی داشتی برو ک خداروشکر ندارم علائم بارداری رو هم دارم خودمم میترسم استرس قلب تشکیل نشدن رو داشته باشم

از کجا بفهمم قلبش تشکیل شده؟

انشالله سالم بیاد بغلت

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اینجوری که بدتره  دیگه تا ۸ هفته حتما باید تشکیل شده باشه بنطرم اینکارت ی سهل انگاریه ! بازم ...

بچه مشکل داشته باشه تا ۱۲ هفته سقط میشه

توکل بخدا 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
منم عزیزم دکترم گفت وگرنه اون صد تومن سونو چیزی نیس بهم گفت اگ خونریزی داشتی برو ک خداروشکر ندارم عل ...

آره بابا نمیخاد بری. بخدا عاقلانه فک کنی یه ذره جنین جندسانتی نحیف چیه ک اشعه بندازی روش چون یه اصل وجود داره که جنین اگه بخواد بمونه تا سیزده هفته فرصت داره اگه نه خودش تا همون سیزده هفته دور از جون دفع میشه.. من سری قبل که سقط شد اعلام بارداریم یهو رفت همه چیز ینی حتی شلورا ک ب شکمم فشار می‌آورد برام پوشیدنش عادی شد میترسیدم ولی خب چون خونریزی و درد و چیزی نداشتم میگفتم چیزی نیس از اون ور سونو تشکیل قلب هم رفته بودم قلبش تشکیل شده بود ولی علائم رفت و یهو فک. کنم دوازده هفته خون دیدم و تمام ولی این سری علائم بارداریم به جا بود می‌فهمیدم باردارم مث حالت عادی قبل بارداری نیستم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
آره بابا نمیخاد بری. بخدا عاقلانه فک کنی یه ذره جنین جندسانتی نحیف چیه ک اشعه بندازی روش چون یه اصل ...

مرسی عزیزم😍😘

من خداروشکر لکه بینی ندارم اگ داشته باشم یا دردای شدید حتما میرم اینقدم بیخیال نیستم من گفتم ب دکترم اون بیشتر تاکید کرد نمیخواد بری

اصل کار ان تی وغربالگریه ک اونا رو بابد رفت برا سلامتی جنین قلب برا اطمینان خودمونه

مرسی عزیزم😍😘 من خداروشکر لکه بینی ندارم اگ داشته باشم یا دردای شدید حتما میرم اینقدم بیخیال نیستم ...

خیلی هم خوب خیالت راحت باشه همون سیزده هفته برو. مواظب خودت و نی نی هم باش. ان شاء الله بحق حضرت زهرا که بوقتش صحیح و سالم بیاد تو بغلت

شما بچتون چیه اخه منم کاهو دوس دا م

هنوز ۷هفته ام نمیدونم گلم

خیلی هم خوب خیالت راحت باشه همون سیزده هفته برو. مواظب خودت و نی نی هم باش. ان شاء الله بحق حضرت زهر ...

قربونت عزیزم همچنین شما خانم گل😘