2733
2734
عنوان

طرف شما حقوق فروشندگی چقدره؟؟؟

1823 بازدید | 19 پست

من از ساعت ۹ صبح میرم تا ۸ شب بدون نهار و بیمه ماهی یه میلیون میده،تازه مغازه واقعا شلوغه و حتی جمعه هم تعطیل نیست همه روزه حتی روزای تعطیل بازه،اگه بخوایم بریم مرخصی از حقوقمون کم میکنه.

قزوینم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ مثل ک شما میگی باشه ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰برای خانم و بستگی ب تجربه داره باتجربه ۲تومن 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
2738

من مغازه پدرشوهرم کارمیکنم نمایشگاه مبل،صبح 9تا12،بعدازظهر4تا8ونیم،ماهی1200 تازه هروقتم حسش نباشه میگم بابانمیام میگه باشه😂ولی درکل اینجا فروشندگی ماهی ی تومنه،باپورسانت

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
دو شیفت ۷۰۰؟

بی انصافن دیگه.

البه کمو زیادمیشه 

بعضیا جمعه میرن بعضا ناهارمیدن بعضیا بیمه میکنن بعضیا خیلی ظلم تشریف دارن

بستگی داره دیگه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

یادتاپیک دیشب افتادم راجب رژلب سیصدتومنی،خیلیااااا خیلیا ادعاشون میشد 800تومن1تومن پولی نیس سلامت لب مهمتره،فانتزیاشونو اینجامیگن😂والا تاجایی که ما میدونیم تقریبا کل مردم ایران یارانه میگیرن بجز ی قشرخاص،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
کدوم شهر؟

مشهد

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706