2737
2734
عنوان

حس بی ارزش بودن پیش شوهر

2377 بازدید | 48 پست

براتون پیش اومده که به این نتیجه برسین برا شوهرتون فقط ارزش جنسی دارین؟؟خدا حق همه زنایی که مرداشون با رفتارشون این حس تلخ رو بهشون میده بگیره 

تعداد رای : 69
نظرسنجی
همشون؟
15
21%
نصفشون؟
12
17%
بعضی از احمقاشون
42
60%
خدایا همه رو به آرزوی دلشون برسون🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب شوهر من فقط موقع رابطه ، بوسم میکنه ، بغلم میکنه ...  از این رفتادش متنفرم 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
2738
من و شوهرم ماهی یکبار هم رابطه جنسی نداریم ....اینجوری هم خیلی بده

از منم ک معتاده 

حالم ازش بهم میخوره 

کثافت 

کاش زود جدا شم 

خاهرم ازدواج کنه سریع طلاق میگیرم

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
شوهر من وقتی نتونم نزدیکی بکنم مدام دنبال دعواس

خوبه که ...... 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
من و شوهرم ماهی یکبار هم رابطه جنسی نداریم ....اینجوری هم خیلی بده

کاش ما هم نداشتیم لاقل رفتارش آدم بود .حداقل نمیگفتم فقط بخاطر اون مسایل منو میخواد

خدایا همه رو به آرزوی دلشون برسون🙏

😂😂منم هر وقت دعوا میشه میگم تو فقط ب فکر کثیفتی 

من برات بی ارزشم

شوهرم میگه استفغرلله 😒

الله اکبر 

شیطونه میگه هر چی فوشه بارت کنم 

تو هم برا پول منو دوس داری😬😬

😂😂

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

عزیزم ریشه داشتن این احساس برمیگرده به نا آگاه بودن آقایون تو بروز احساساتشون 

حرف شما درسته عده ای هستن ک متاسفانه تنها نگاه جنسی دارن و باقی مسائل براشون مهم نیست اما نمیشه همه رو با یک چوب زد 

برای اینکه از این احساس بد که منم به عنوان یک زن درک میکنم چقدر سخته کم کنی با همسرت صحبت کن

بهش بگو چجور فکر میکنی و ازش بخواه که توضیح بده راجب دیدگاهش

بعد متوجه میشی ک مشکل فقط نا آگاهی ایشونه. بعد اون هرکاری که باعث میشه این احساس ازت دور بشه ازش بخواه انجام بده 

مثلا بهش بگو دوست دارم خارج از رابطه هم بغلم کنی 

یا نیاز دارم از زبونت بشنوم که دوستم داری 

یا هرچیزی ک توقع داریو بگو 

اگر جواب نداد باهم به مشاوره برید

2706