2737
2734

بچه هااا جریان بحثو گفتم ... کلا نمیدونم ما چرا انقدر باهم بحث میکنیم  تازه هم ازدواج کردیم      گفتم که من تو دعوا و اینا همه حرفامو میزنم جوش میارم ولی همسرم ساکته ساکت میشینه  منم ادم بده میشم  حالا امشب شوهرم قراره بیاد خونمون منم ناراحتم واقعا کلی هم دلم میخواد گله کنم ازش ولی میترسم مث هردفعه من باز بده شم  میترسم نتونم خودمو کنترل کنم و چیزای خوبی نگم بهش      بچه ها چی کار کنم به نظرتون ؟   حرف بزنم  اصلا یا نه هیچی نگم     شوهرم اصلا یه جوریه انگار هیچ بحثی نداشتیم هردفعه همینجوریه    چه جوری انقدر ریلکسه  حس میکنم اصلا اونقدی که اون برای من مهمه من براش مهم نیستم وگرنه انقدر همه چیز واسش بی اهمیت نبود      دلم گریه میخواد    کاش هیچ وقت ازدواج نمیکردم    خیلی طاقتم کمه تو زندگی     از ازدواج واقعا پشیمونم  داشتم تو خونه بابام حال میکردمااا اههه  

حالا بگین امشب اومد چه واکنشی نشون بدم      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما هم اوایل هرشب سر چیزای کوچیک دعوا داشتیم اون هرچی از دهنش درمیومد میگفت ولی بعدش همه چیو مینداخت گردن من

منم گاهی جواب میدادم گاهی لال میشدم

الان ارومتره چون خودش خاسته

توروخدا با حرفات دل نشکن 

اینکه ریلکسه خوبه پس بزنه ظرفو ظروف بشکنه خوبه  عزیزم توام ریلکس باش چراالکی اوقات خودتو تلخ می‌کنی کافیه خودت بخوای عشق به همسرت بدی باهاش خوب باشی شوخ طبع باشی بگی بخندی ببین چقدر انرژی مثبت دریافت میکنی فقط خودت نمیخوای..مردها از زن غرغرو وعبوص خوششون نمیاد خدایی نکرده کاری نکن بارفتارات ازت سرد شه بره سمت یکی دیگه

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2738
شما هم باید خونسرد باشی بنظرم .اینجوری ی خانم غرغرو میشی ک ایشون حوصله ی جواب دادن ب شمارو ندلره

آره  درست میگی       ولی میترسم از کنارش بگذرم  بازم هی پیش بیاد برام از این چیزا

منکه میگم بهش توهم حرفاتو بزن  فقط وقتی ناراحت میشه مث بچه ها قهر میکنه و میره تو خودش  &n ...

دقیقا عین منه. هربار با اینکه کلی حرف داشتم ولی خفه میشدم و میریختم تو خودم

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚

حالا چرا نمیگی شاید از دوست داشتن زیاده که هیچی نمیگه و میذاره تو خودتو خالی کنی و بعدم سریع فراموش میکنه چون نمیخواد باهات قهر باشه ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

چرا سیاستت صفره؟😐

مردا از زنای غرغرو متنفرن

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸
میدونی دگه تو دعوا حرفاشو بزنه چی میشه?  دگ سنگ رو سنگ بند نمیشه

آره درسته  کاش منم میتونستم مث اون باشم  بیخیال و راحت    به خدا خیلی واسه رابطمون تلاش میکنم   چمدونم با گوشی قبلا خیلی ور میرفت هی تشویقش میکنم  و کلی چیز دیگه ولی وقتی میبسنم تلاشم یه جانبه س خیلی غصه م میشه    خسته میشم واقعا   

2706