2737
2734

سلام دوستان

میشه تجربه تون رو در اختیار من بذارید

نحوه استفاده از لاک مغسول و اینکه چند کیلو وزن باهاش کم کردین؟

آیا کاهش وزنون پایدار بوده؟

خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .

نچ

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی هست عزیزم ؟ 

اگر خوبه بچه ها بگن واقعا   

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2728

عطاری داد برای لاغری ولی تاثیر چندانی نداشت.

لاغری فقط ورزش و کم خوردن

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

منم استفاده نکردم فقط میدونم شیره ی یک درخت هست که در کاهش وزن بسیااار موثره. تاپیک زدم تا از تجربه دوستان استفاده کنم

خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .
2738

لاک مغسول شبیه صمغ خشک شده درخت بود.به نظرم صمغ درخت بود.قرمز بود.تاثیری نداشت.

ولی خوب چون ما اصولا چیزای عجیب غریب رو تاثیرش رو باور میکنیم منم باور کردم خریدم.

من که همه راها رو رفتم حتی قرص لاغری. 

تا حالا فقط ورزش جواب داده و به حداقل رسوندن نان و ماکارونی.

این دو تا چاق کننده هستند.

همچنین حذف کامل قندو شکر و شیرینی

توی یک تاپیک دیدم یه خانومی با یک ترکیب خاص از لاک مغسول و زیره سیاه و سبز و تخم کرفس و لیمو امانی و هله باد ۱۷ کیلو توی دوماه کم کرده ...

من قرص لاغری گرفتم که توش لاک مغسول و داره 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
توی یک تاپیک دیدم یه خانومی با یک ترکیب خاص از لاک مغسول و زیره سیاه و سبز و تخم کرفس و لیمو امانی و ...

ترکیب خاص نیست.

اصولا گرمیجات لاغر کننده هستند .البته مصرف زیاد زیره سبز چربی پشت چشم رو آب میکنه و باعث زشتی چشم میشه.ورزش خیلی عالیه .بهترین ورزش هم دویدن.

2706