2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ما که کلا مسئولیت جنع کردن شارژ و اوردن خدمه برای نظافت رو داره.کلید پشت بام هم فقط دست ایشون نه دست کسی دیگه.نوقع دعوا و... میاتجی گری میکنه🤣البته بیشتر دعوا درست میکنه.فکر نمیکنم چون جایی ثبت نشده که مسئولیت حقوقی داشته باشه

2731
مزخرفترین کاره.هیچکی پول تعمیرات نمیده همش باید التماس کنی تا پول بدن همه دعوا ها باید جلو بیفتی.قبو ...

اخه مدیر ساختمون الانمون زیاد رسیدگی نمیکنه همسرم میگه ما قبول کنیم ولی میترسم فردا دردسر داشته باشه برامون 

شوهر منم مدیر ساختمونه ولی همه به جز یه واحد مالک هستن واسه همین مشکلی نداریم

سختی های خودشو داره ولی خب نوبتیه دیگ 

ما چون واحدامون کمه به همه میرسه

برای آرزوهایی ک خاکسترشُ باد برد …❤️‍🩹
2738
یه کم مسائل رو تحلیل کنیم برای خودمون خوبه، دیگه هر کس هر چیز بگه رو نمی‌پذیریم 

عزیزم من تو گوگل مطالعه کردم دیدم همچین جیزی هست خاستم از دوستان هم نظر بپرسم ببینم اونا هم همچین مشکلی رو داشتن شما برو یکم مطالعه کن بیا تحلیلتو بهمون تحویل بده 😄😄

اخه مدیر ساختمون الانمون زیاد رسیدگی نمیکنه همسرم میگه ما قبول کنیم ولی میترسم فردا دردسر داشته باشه ...

دردسرش پول گرفتن از همسایه هاس، دنبال تعمیرات و خرابی‌های ساختمون بودن و انتظاری که دیگرون دارن که مدیر آجی مجی کنه و سریع کارا رو انجام بده

شوهر منم مدیر ساختمونه ولی همه به جز یه واحد مالک هستن واسه همین مشکلی نداریم سختی های خودشو داره و ...

چن ماه ببار نوبتون میرسه منم ب همسرم میگم هر سه ماه ب یکی از مالکین داده بشه اینجوری بهتره

2706