2733
2734
عنوان

بچه داشتن به زحمتش میارزه؟؟

170 بازدید | 20 پست

دوستان بنظرتون بچه داشته باشی به زحمتش میارزه؟ همش فکر میکنم بچه دار بشی حداقل تا ۱۰سال باید دنبالش بدویی و تر و خشکش کنی...حالا در قبال این همه زحمت چی بدست میاری؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای من خیلی و کامل موافقم که خیلیی میارزه ...الان خود من همسرم فوت شده ..اگه پسرم نبود که من اصن زنده نمیموندم فقط برای اینکه آینده شو بسازم بلند شدم ..و الانم با هم خوش میگذره 2 تایی 

2738

مگه باید چیزی بدست بیاریم عشقه اینا همش وقتی بخنده انگار دنیا رو بهت دادن وقتی ببینی یه بچه خوب تربیت کردی که ثمره زندگی ته این یعنی خوشبختی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
اگه تفکرت این هست اصلا بچه دار نشو

آخه من از خیلی بچه ها که بزرگ شدن شنیدم به مامانشون میگن اصلا تو چرا منو بدنیا آوردی!!

خب اگر بچت بزرگ شه و همچین سوالی بکنه چی بهش میگی؟

این همه الان خودت را اذیت کن کلی تلاش کن آخر این حرف را بشنوی چه جوابی میدی شما جای اون مادر باشی؟

آخه من از خیلی بچه ها که بزرگ شدن شنیدم به مامانشون میگن اصلا تو چرا منو بدنیا آوردی!! خب اگر بچت ب ...

چون عاشقت بودم چون اگه نبودی دنیا خیلی چیزا کم داشت

میگم اون زمان حس کردم ولی الان اطمینان دارم اگه نبودی دنیا خیلی چیزا کم داشت

نمی ارزه

دردسرش بیشتر از شیرینی هاشِ

اونم تو این اوضاع اقتصادی

یه فیلم هست بهت توصیه میکنم حتمأ ببینی،اسم پسره بچه(زِین)هست

متأسفانه اسم فیلم رو نمیدونم

بزن فیلمی که پسربچه از پدر و مادرش بابت به دنیا آوردنش ازشون شکایت کرد

برای من خیلی و کامل موافقم که خیلیی میارزه ...الان خود من همسرم فوت شده ..اگه پسرم نبود که من اصن زن ...

خدا رحمت کنه همسرتون را...ولی خیلیا هستن بچه ندارن دوباره ازدواج میکنن مثلا...خب اونجوری هم تنها نمیمونی...

2706