2726
عنوان

چیکارکنم ؟!

177 بازدید | 16 پست

از خودم داستان ننوشتم واقعیت زندگیمه  

مامانم دوماهه تو بیمارستانه یه مدتم تو بخش ای سیو بستری بود.یه ماهه داره دیالیز میشه و شده پوست استخون دوهفتس اصرار میکنه که من میخوام برم خونه درصورتی که شرایطشو ندارو حالش زیاد خوب نیست حتی نمیتونه درست راه بره منم تو موقعیت سختیم باید هرروز وهرشب پیش مامانم باشم ولی میدونم اگه با این وضعیتش به خونه برگرده براش گرون تموم میشه وتوموقعیت سخت تری قرار میگیرم بعداز مرخصی هفته ای دوبار هم باید دیالیز بشه برا همین مجبوریم بریم شهر  من.... من تک فرزندم خواهر برادرم ندارم که یکم کمکم کنه فقط خالمه که  با وجودمشکلات عصبی گاهی اوقات کمکم میکنه .میدونن خیلی سخته دوماه تو بیمارستان بستری باشی حال مامانمو درک میکنم ولی اون اینگار درکی از حال من نداره من نمیتونم تا زمانی که مامانم حتی نتونه درست راه بره این ریسکو قبول کنم که بیارمش خونه اگه یه اتفاقی بیفته چی؟امروز برا استراحت اومدم خونه خالم به جای من رفت بیمارستان حالا زنگ زد گفت که مامانمم مدام خودشو میزنه ومیگه من دیگه نمیتونم تحمل کنم منو ببرید ازینجا  

ببخشید طولانی شد

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش مامان منم برمیگشت خونه 😢

لطفا بیارش خونه

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
چرا پدر دارم شغلش کارگره 

خدا برات مادر  پدرت رو حفظ کنه میدونم پدرت نمیتونه به عنوان همراه تو اتاق چند نفره بمونه،اما  پدرت هم باید کمک کنه یا فامیل پدری

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
بیمارستان خیلی سخت میگذره طفلی مامانت حق داره کلافه شده انشالله که حالش زودتر خوب شه و بیاد خونه

اخه حالش زیاد خوب نیست میترسم اگه بیاریمش خونه وضعیتش بدترشه تازه بیمارستان دستگاه اکسیژن هست ولی توی خونه نداریم دفترچه مامانمتامین اجتماعی بیمار خاصه یعنی  میشه به خاطر این موضوع بتوتیم دستگاه اکسیژن بگیریم هزینشم زیاده!  

عزیزم.... دو سه روز بیار خونه بعد دوباره برگرده 

فکر بدیم نیست به مامانم اینو میگم  تو شهرستان زندگی میکنیم برا دیالیز مجبوریم ببریم بیمارستان توی شهر امروز دکتر یه فرمی داد که برای دستگاه دیالیز ودستگاه اکسیژن پر کنیم تا بهزیستی بهمون بده  یعنی میده؟

اخه حالش زیاد خوب نیست میترسم اگه بیاریمش خونه وضعیتش بدترشه تازه بیمارستان دستگاه اکسیژن هست ولی تو ...

دستگاه میتونی اجاره کنی مددکاری بیمارستان برو راهنمایی می کنم بعضی روزا یه کارگر بگیر کارای خونه رو انجام بده و تو حموم بدون آوردن کارای دیگه کمکت کنه خوندم زیاد خسته نشی ... انشاالله مادرت هر چه زود تر خوب شه  مطمئن باش اجر کارت پیش خداست.. ..  مبدا به مادرت اخم کنی ..... اون حال روحیش بدتر از حال جسمی شه

2706