2733
2734
عنوان

رفتار خانوادم

209 بازدید | 3 پست

سلام ،من خیلی از دست خواهرام دلخورم ،طوری ک با من رفتار می کنن انگار ک غریبم ،روز عید غدیر من پدر مادرم سادات هستن ،رفتیم خونه مادرم ،من هرسال ک میرم به احترام برای مادرم شیرینی و کادو میبرم ،امسال ی قوری خوشگل گرفتم چون عاشق قوریه ،خواهرم  خودش حتی نکرده بود ی شکلات بگیره ،نشست گفت والا رسم شمالی ها اینه ک عید غدیر به عروس سیدشون کادو بدن به تو ندادن ؟؟ گفتم والا من هرساله برا مامان کادو میارم شروع کرد مسخره کردن ک تو شمالی پس و..

خواهر بزرگم هم کلا دید من اونجام نیومد گفت فردا شب میام ک کسی نباشه ،و برا مادرم کیف خرید

خواهرام انقد ک سردن باهام و بی محلی بهم می‌کنن من حس تنهایی می کنیم ،اون دوتا هم باهم خوب نیستن باز،در طول روز هی دلم میخواد زنگشون بزنم اما دستم نمیره میگم ول کن اونا ک تحویلت نمیگیرن ضایع میشی

دقیقا مامان من اینشکلیه با این فرق که من دست پسره یک و نیم سالم تو باغ مامانم اینا شکست خودشم بچم خیلی شلوغه و پرتحرکه حتی مامانم تعارفم نکرد که بیا یکی دوروزی اینجا بمون واسه کمک ولی مادرشوهرم اینا اومدن منو بردن یک هفته از بچم مراقبت کردن وقتیم که اومدم خونم یه رفتارای غیر عادی ازش نشون میداد که یوقتی من نرم خونشون چون همسایه ایم  عوض اینکه بگه دوروزم بیا اینجا میگه شوهرت نمیگه که یه هفته برو خونه بابات اینا

یه صلوات ختم کن مرسی🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مامان من اینشکلیه با این فرق که من دست پسره یک و نیم سالم تو باغ مامانم اینا شکست خودشم بچم خی ...

اره میفهمم ،من ی شب نشینی ی ساعته میرم خونه مادرم ،بابام فرداش کلی بهم تیک میندازه ک شوهرت کف پایش کثیف بود سرامیکمون کثیف شد چرا دیر رفتید ساعت خوابم بهم ریخت

2728