2733
2734

یکی از دوستان نزدیک من که دختر پر شور و هیجان و با احساسی بود ۸سال قبل با عشق و علاقه زیاد ازدواج کرد!

مادرش از اول با داماد مشکل داشت و از دامادش خوشش نمیومد و کلا روی همه چیز پسر بیچاره عیب میذاشت از ظاهرش گرفته تا رفتار و موقعیت و کارش و حتی حالاتش

کم کم با گذر زمان و حرفایی که دوستم از مادرش میشنید و سرکوفتها، اون همه عشقی که بینشون بود از دل دوستم رفت دیگه شوهرش را دیو میدید خودش میگفت اصلا دیگه دلم نمیخواس تو اجتماعات و مهمانی ها کنار شوهرم ظاهر بشم!

بعد از چند وقت به من میگفت، بخدا حتی وقتی میاد طرفم دلم نمیخواد دستش بهم بخوره نسبت بهش دیگه بی احساسم و حتی رابطه باهاش برام نفرت انگیز شده!

کار به جایی رسید که تصمیم جدی به جدایی گرفت

اما شرایط مهاجرتشون اوکی شده بود

و تصمیم گرفت مهاجرت کنه و بعد از مهاجرت جدا بشه

خودش بهم گفت به محض اینکه از ایران رفتیم و از مادرم دور شدم و ارتباطم با مادرم کمتر شد

دوباره کم کم خوبی های شوهرم به چشمم اومد 

کم کم حس و حال بد ازم دور شد

دوباره نسبت به زندگی زناشوییم شور و شوق پیدا کردم

و دوباره عاشق شوهرم شدم و مثل اوایل ازدواج برام جذاب و دوست داشتنی شد!

الان ۴ سال هست که از مهاجرتش میگذره و یه پسر ۲ ساله داره و عاشق و راضی از ازدواج و زندگی مشترکش

خودش میگه حرف ها و رفتار مادرم ناخواسته زندگیم را سیاه کرده بود و دلزده از ازدواجم و بی علاقه به همسرم کرده بود و این دوری از مادرم و انرژی های منفی اون باعث تولد دوباره در زندگی مشترکش شده!

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

چ عجب یه بار  مادرشوهر فتنه گری نکرد این بار مادر عروس بود😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه زمانی یه نفر بهم گفت ما با کله ازدواج نمی‌کنیم با گله ازدواج میکنیم، بزرگوار زبونش یه خورده تلخ بود منظورش این بود درواقع فقط با یه نفر ازدواج نمیکنی با یه خانواده وصلت میکنی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2728

زندگی خواهرمومادرشوهرش وخواهرشوهرش بهم زدن... جالب اینه خواهرشوهرش دوستش بودواوناروباهم اشناکرده بود... 

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بخدا راسته ... ولی همیشه خدا از این آدما پیدا میشن که آدم رو دلسرد کنن

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
چ عجب یه بار  مادرشوهر فتنه گری نکرد این بار مادر عروس بود😂

😂😂😂😂

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2738

دقیقا چیزی که زندگیِ من درگیرشه

هیچوقت نمیبخشمشون

مخصوصا مامانم با اینکه جونم براش میره و خیلی بهم خوبی میکنه ولی زندگیمو نابود کرده با کاراش و حرفاش و دخالتاش

با اینکه میدونم مشکل کجاست ولی هیچکاری از دستم برنمیاد

من جای اون مرده بودم طلاقش میدادم والله ,وقتی اینهمه روی تصمیمات مادرش حساسه وزودتاثیرپذیر

چجوری عضو گروه زرد شدی؟

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
من جای اون مرده بودم طلاقش میدادم والله ,وقتی اینهمه روی تصمیمات مادرش حساسه وزودتاثیرپذیر

اتفاقا اصلا آدم تحت تاثیری نبود و نیست 

باید تو شرایطش قرار بگیری عزیزم تا درکش کنی

فکر کن نزدیک ترین آدم بهت که مادرت باشه مدام بهت بگه شوهرت فلانه و ال و بل دیگه از هزار تا موج منفی که طرفت پرتاب بشه،خواه ناخواه تحت تاثیر چندتاش قرار میگیری

خخ چطوری نداره دیگه رفتم

میشه توضیح بدی این اصطلاح ینی چی؟ داخل نی نی سایت زیاد دیدم 

2706