2410
2553
عنوان

دوستاران زیبایی پوست ومو

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 55 پست
نمیدونم نرفتم دکتر من ازنوجوانی کک مک هام دراومدن

منم 22سالمه از یسال و خورده ای اینحور شدم 😢😢😢

کاربر ترکیده ام 😎برا مادران بی بچه و بخت گشایی دخترهای مجرد و حاجت روایی هممون یه صلوات محمدی پسندبفرستین😍😍😍😍😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من پوستم خیلی چربه موهامم چربه چیکار کنم😢

خدایاشکرت در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاقای زندگیم افتادن خدایاشکرت خدایا مرسی😍❤واسه حاجت روا شدنم یه دونه صلوات بفرس😘❤
2714
سلام عزیزم قراره ناخون بکارم ناخوناخودموخراب نمیکنه؟

سلام عزیزم کاشت ناخن احتیاج به مراقبت وآبرسانی داره اگه جای مطمئن بریدوازکرم مخصوص واسه جلوگیری ازقارچ وعفونت استفاده کنی نه

من کک مک دارم بچگیام میرفتم کوچه صورت بخاطر افتاب اینجور شده میخام لیزر کنم ولی زمستون چون میگن این تایم بیشترجوابمیده  میخاستم بپرسم راهکاری برای کم رنگ شدنش نیست

کک مک هامو سوزوندم الان جای زخم ها دارن کاملا خوب میشن جای کک مک ها کمرنگ هستن چی بزنم هم دیگه درنی ...

عزیزم واسه رفع جای ککمک ازروغن آرگان وآبرسان پوست وکرم دورچشم بیابه دایرکت اینستام راهنماییت کنم واسه خریدnafis.2020.z

برا کک و مک چی استفاده کنم شوره  منافذ باز پوست  ابرسان یا تونر باید حتما حتما کنم چ ...

عزیزم بیادایرکت اینستاگرامم همه ی محصولات باقیمت های خیلی مناسب بهت معرفی میکنم عالی هستنnafis.2020.z

کرم پودر برا هر پوستی زدم چرب خشک مختلط جوش میزنممم چی استفاده کنم؟ عقده کرم پودر یا ضدافتاب موند رو ...

عزیزم مسلارواترواسه پاک سازی پوستت وژل شتشووکرم ضدآفتاب عالی باقیمت خیلی مناسب بیادایرکت اینستامnafis.2020.z

2706