2733
2734
عنوان

خانمای با سیاست بیاین ولی نخندین و بیشتر کمکم کنید 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 42 پست

با احترام رفتار کن همیشه خوب بپوش و لبخند رو صورتت باشه و سعی کن کسیو ناراحت نکنی 

اما موظف نیستی بیشتر از بقیه کار کنی یا تو غیبت ها بشینی یا وقتی سکوت میشه سکوت رو بشکنی و حرف بزنی که زشت نباشه

رفتی تو اشپزی کمک نکن فقط سفره انداختن و جنع کردن جارو نکن براشون تو کارای خونه کمک نکن موقع صحبت کردن فقط شنونده باش وقتی غیبت میکنن و اظهار نظر نکن به هیچ وجه و وقتی خودت میخوای حرف بزنی مسیرو از عیبت دور کن از اوضاع مملکت اقتصاد ارایش غدا خلاصه صحبت کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما بهترین و شیک ترین لباساتو بپوش  به عنوان یه روانشناس میگم خدمتتون  شیک بودن و اراست ...

حرفتونو قبول دارم.ولی طرف مقابل اصلا جنبه نداره و رو اخلاقش اثر میزاره و یه جوری با حالت حرص باهات برخورد میکنه به جای احترام

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

خودتو با گوشی. بچه. سرگرم کن

مثلا وقت نماز اگه میخونی برو جای دیگه زیارت عاشورا. دعا توسل و... بخون که کمتر کنارشون بشینی 

وقتی میگه مثلا دختر عمه دماغش عمل کرده چقد زشت شده بجایی بگی اره و.... 

بگو حالشون خوبه خیلی وقته ندیدیمشون. و هرجی گفت با لبخند تاکید کن

اگه اهل کتاب. رمانی با خودت ببر بخون 

مثلا من پته میدوزم با خودم میبرم سرگرم بشم. بافتنی ببر 

خودت خودتو سرگرم کن 

2731
😂😂😂 بخدا وقتی برمیگردیم دستام انگار چی میشه ازبس ظرف میشورم. 

منم همینم همشم قول میدم با خودم بشینم پا نشم بازم دفعه بعدی بدتر از دفعه قبلم  

لطفا برا آرامشم یه صلوات بفرستین  
منم‌ولی باید بشه بخاطر همین تایپیک زدم ک بیشتر تاثیر داشته باشه 

با خودت این شعر نظامی رو تکرار کن:

آب ارچه همه زلال خیزد

از خوردن پرملال خیزد

کم گوی و گزیده گوی چون دُر

تا ز اندک تو جهان شود پر

لاف از سخن چو در توان زد

آن خشت بود که پر توان زد

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
کمتر خونه فامیل همسرت برو.اگر غیبت کردن بیشتر سعی کن جنبه مثبت صحبت کنی.همون رفت و امدت کنترل شده با ...

ما رابطمون خوبه یعنی بریم چون خونه پدر خودم پ پدر شوهرم نزدیکن به یه نسبت میمونیم یعنی شام خونه یکیش ناهار خونه یکی. ولی خب من از اول خودمو خیلی بی ارزش کردم سه تا خواهرشوهر دارم که ما بریم اونام مبان با یه جاری ک همونجا زندگی میکنه . ولی همیشه من باید یکی از افرادی باشم ک ظرف بشوره و بیشتر مواقع جاری بیچارم اون یکی هست خواهر شوهرام سواستفاده میکنن. مادر شوهرمم ک وقتی ما هستیم دست ب سیاه و سفید نمیزنه بخدا سفره پهن میکنیم هنوز سرش تو گوشیه مادر شوهرم 😂😂😂

2738
چونکه قبلا اونجور بودی الان یهو اینجور شی یا میگن با ما مشگل داره و باد داره یا خودشو خر کرده  ...

راستش خودم بیشتر اهل غیبت کردن هستم اونا زیاد پیش من حرف نمیزنن ولی اگه چیزی بگن من میشم اتیش بیار معرکه

ما رابطمون خوبه یعنی بریم چون خونه پدر خودم پ پدر شوهرم نزدیکن به یه نسبت میمونیم یعنی شام خونه یکیش ...

منم وقتی میرم خونه مادرشوهرم در حد1وعده میمونم.شکر خدا مادرشوهرم تنوع غذاییشم که صفره.فقط مرغ.تو ظرف شستن سفره جمع و جور کردن کمک میکنم.ولی امان از رورزی که ظرف نشورم.خواهررش وهرمم که با رفتن ما میاد خونه مادرش کافیه ظرف نشورم داد و قال که مامان من میشورم تو گناه نکردی.بعد به من میگه مهمون 1روز میشه بعدش باید پاشه کار کنه.یکی نیست بگه والا من خونه تو نیومدم.سالی3 ،4وعده هم بیشتر نمیام شهرستان اونم نهایت3روز که2روزش خونه مادرمم.خیلی دوس دارم دندان شکن جواب بدم

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

من یکساله و نیمه از ازدواجم میگذره هنوز با خانواده شوهرم صمیمی نشدم و تو صحبتهاشون زیاد شرکت نمیکنم و با لبخند بیشتر سعی میکنم شنونده باشم خیلی هم با سیاستم 

گفتم جای خالی این کامنت احساس نشه 🙃🙃🙃

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706