2726
عنوان

همونم که تاپیک زده بودم مادرشوهر گشنه من+به شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 8336 بازدید | 206 پست
عزیزم من تازه عقد کردم‌اونام همچین باوری ندارن رفتم خونشون ی لباس کهنه پرت کرد جلوم گفت بیا اینم عی ...

بعد که پرت کرد چرا لباس رو گرفتی نباید دست میزدی خیلی مودبانه میگفتی اگه رسم بر کادو ندارید ندین ولی چرا پرت میکنید چرا لباس کهنه میدیم مگه من بی احترامی کردم؟

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
صب کنید بازم هست بگید ک سیاست دارم با شوهرم یا ن    

سیاست لازم نداری شوهرت کاملا به حرف توعه 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم بعضی سیدا لباس های خودشونو ک کم استفاده کردن به عنوان تبرکی میدن بقیه  البته فقط شنید ...

منم اینو دیدم. بعضی ها خودشون می خوان از سادات. برای من هم کمی عجیب بود اما خوب اعتقاد دارن

نمیدونم چرا از برخورد شوهرت خوشم نیومد!میتونست جور دیگه ای معذرت خواهی کنه به جای اینکه واسه مادرش شاخ بشه!!!

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2728
منم اینو دیدم. بعضی ها خودشون می خوان از سادات. برای من هم کمی عجیب بود اما خوب اعتقاد دارن

اره واسه منم عجیب بود 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
نمیدونم چرا از برخورد شوهرت خوشم نیومد!میتونست جور دیگه ای معذرت خواهی کنه به جای اینکه واسه ما ...

بله منم حس خوبی نداشتم آدم باید طرف هر دو طرفو خوب بگیره وقتی یکی به کسی که بزرگش کرده اینجوری میگه مطمعنا چند وقت دیگه باهمسرشم رفتارش همینجوری میشع

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

وقتی پرت کرد عکس العملت چی بود؟؟😑🤦‍♀️

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
نمیدونم چرا از برخورد شوهرت خوشم نیومد!میتونست جور دیگه ای معذرت خواهی کنه به جای اینکه واسه ما ...

آفرین

شوهر منم سعی میکنه دو طرف (منو مادرش ) راضی بشیم و مشکل رو حل کنه ن اینکه شاخ شه

تا دندان دارید لبخند بزنید  
2706