2410
2553
عنوان

جریان چیه؟میشه یکی بیاد منو قانع کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 190 پست

استارتر من از سال ۹۱ اینجام

اینجا با آقایون میونه خوبی ندارن ولی تا بحال ندیدم از زنی که خیانت که کرده دفاع کنن

ادرس تاپیکهایی رو که میگی بذار

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 

من تا جایی که دیدم هیچ زنی جرات نداره بگه با کسی دوسته

چون همه بهش میگن بد ذات و و و

ما هممون میگیم کسی که خائنه ذاتش خرابه هیچ کسی رو ندیدم دفاع کنه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته عروس خواهر شوهرم هست. کافیه بنده خدا یه حرفی بزنه به کام عروس خانم خوش نیاد، حالا عروس خانوم میاد اینجا با پیاز داغ فراوان تعریف میکنه که قوم بیشعور شوهر چی گفت😂😂😂

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2720
متاسفانه اینجا فقط ما ی قسمت از زندگی رو‌ میشنویم و جا برای دفاع دیگری نیست..از طرفی دلیلی برای قضاو ...

دقیقا اینم یکی از موضوعاتیه که بهش فکر میکنم 

خانومه میاد میگه شوهرم فلانه شوهرم بیساره قضاوتا شروع میشه

خاک تو سر شوهرت لیاقتتو نداره ولش کن الهی دستش بشکنه برهبه درک

بابا شاید خانومه مقصره

حالا ی آقا همنو بگه همه از دم میگن تو مقصری زنت تقصیری نداره

کاری ندارم که یکم خالی هم بستی چون خائن خائن به حساب دیگه بزرگ نمایی نکن

بقیه هم بر اساس چیزی که طرف میگه و اون شناختی خودشون رو مرد ها و زن ها دارن قضاوت میکنن 

و گاهی زندگی خودشون و شرابطی که توش بودن تعمیم میدن

و در هر حال چیزی که مسلم هست اینه که اینجا میونه خوبی با مردا ندارن

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2714
استارتر من از سال ۹۱ اینجام اینجا با آقایون میونه خوبی ندارن ولی تا بحال ندیدم از زنی که خیانت که ک ...

دوتا تاپیک بود جفتشم رفتم تا حرف زدم دهنمو گِل گرفتن

اسکرین شات هم گذاشتما اما گردن نگرفت طرف😂😂😂

کاری ندارم که یکم خالی هم بستی چون خائن خائن به حساب دیگه بزرگ نمایی نکن بقیه هم بر اساس چیزی که طر ...

چه خالی ای بستم؟

خدا میدونه همه اینا که گفتمو با چشمم دیدم اونم فقط تو این سایت جای دیگه ندیدم

دقیقا  میدونی چندتا کاربر خانم تو همین سایت ... استغفرالله بیخیال

من کسی رو ببینم این حرفو بزنه میگم جدا شو هر کاااری دلت خواست بکن

نون شوهرتو میخوری با کس دیگه ای عشق و عاشقی میکنی؟

هیچ دلیلی برای خیانت وجود نداره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خدا پدرو مادرتو بیامرزه اما به من کلی فحش دادن

مرسی عزیزم

اینجا بی ادب زیاده ولشون کن

2706