2726
عنوان

زنداییم بچه میخاد

451 بازدید | 19 پست

دوتا دختر داره گف میخام اقدام کنم واسه 

سومی گفتش میخام پسر بشه 

منم راهنماییش کردم

ازم میپرسید و اینا...منم گفتم اول خدا بعدم رژیم گرمی و کیت و سونو و اینا اونم اینارو اصلا نمیدونست ...راهنماییش کردم

بد نیس گفتم ؟؟؟خودمم رژیم بودم ولی اقوام نمیدونستن 

دیشب زنداییم فهمید😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه چه ایرادی داره کارخوبی میکنه هردوجنس خوبن وپدرمادرحق دارن هردوتاشو تجربه کنن عالیه راهنماییش کن انشالله بهش برسین

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
نه بابا چرا بد باشه خوب کاری کردی من عمم و زنداییم رفتن رژیم بعد دوتا دختر دوتاشونم جواب گرفتن 

اره منم راهنماییش کردم 

نمیدونست ...گفتم بهشم ک اصلا تو نقشی نداری جنسیت 

فقط با مرد هس

کسی تجربه نداشته تو رو خدا جواب بدید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4864923/کسی-هست-مشکل-بدشکلی-دنده-داشته-باشه-و-باردار-شده-باشه?postId=150495576

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2706