2737
2734

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

آقا التماستون میکنم کاربریمو باز کنین😭😭😭

anahita4 بود کاربریم.نمیدونم چرا تعلیق شده آخه.😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

لطفا لایک نکنید💚
هق هق بابا هیق هیق چیه

هیق هیق شدید تر😂😂😂😂

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چی گفتی ای دختر بد

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

@anahita4

نی نی یارا مهربونم تروخدا کاربری دوس گلمو برگردونید ....ممنون

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

❤🌸❤🌸🍬🌟🍬🌟

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

@anahita4

نی نی یارا مهربونم تروخدا کاربری دوس گلمو برگردونید ....ممنون

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

❤🌸❤🌸🍬🌟🍬🌟

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
2706