2737
2734
عنوان

خسته شدم از این بی توجهی شوهرم ب من

870 بازدید | 34 پست

چون تو سن ۱۶ سالگی ازدواج کردیم همش فکر مبکنه بچم چون خیلی ادم شوخ تبم و خیلی میخندمو شوخی میکنم و مسخره بازی در میارم با اینکه ۲۰ سالم شده ولی فکر میکنه بچم هنوز..چ جوری رفتار کنم و سنگین باشم باهاش ک فکر کنه دیگ بزرگ شدمو همه چیو درک میکنم..یه بچه ۲ سالم دارم ولی بازم بی‌توجه بهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شادی حق طبیعی آدم هاست.

سعی نکن آروم و مغموم باشی، 

بگو ،بخند اما در زمان و مکان مناسب خودش.

کلا بخوای با تفکر  فاز سنگینی برداشتن، خودت رو از یه آدم شاد به یه آدم ساکت و بی احساس مبدل کنی ، زود دچار افسردگی میشی.

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙

تو مسائلی که پیش میاد جدی باش و شوخی نکن.. همه جوانب رو بسنج و راه حلهای منطقی طرح کن تا جدیت بگیره 

ولی از خنده هات کم نکن.. آدم به همین روحیه شاده ک میتونه ادامه بده 

با این حال تو شرایط جدی شوخی نکن و کاملا جدی باش تا متوجه منطقت بشه و بلوغ فکریتو درک کنه

بهش بگو من اگر مسخره بازی درمیارم و شوخی میکنم دلیل بر بچه بودن و یا دور از جونت عزیزم سبک بودن نیست.من میخوام هر جوری که از دستم برمیاد برای شادی خانوادمون انجام بدم حتی شده با چیزای مسخره.فقط میخوام همیشه بخندیم و شاد باشیم.اگر دیدی مشکلی داره یا اعتراض میکنه.شوخی و خنده رو کم کن.یه چند وقتی بگذره و ببینه تو تو خودتی خودش اعتراض میکنه.

یک عدد کاربر خجالتی از سال ۹۷🤳😬
رو نده اویزون نباش اینارو یکی ب خودم باید بگه😅

رو نده آویزون نباش😀

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
2706