2726
عنوان

پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 26 پست
مرسی از پیشنهادت ، منم اوایل اصلا درد نداشتم بعد کم کم شروع شد الان طوریه که میخوام جیغ بزنم فقط !

کمرتو گرم نگهدار.من پتو دورمه الان😂

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کمرتو گرم نگهدار.من پتو دورمه الان😂

من تو این هوا نمیتونم تحمل کنم کولر و خاموش کردم الان هوای خونمون نرماله ، یک کیسه اب گرم دارم میخوام اونو بزارم . خیلی تاثیر داره؟!

🤐
من تو این هوا نمیتونم تحمل کنم کولر و خاموش کردم الان هوای خونمون نرماله ، یک کیسه اب گرم دارم میخوا ...

گرم بشی از درد داشتن بهتره که🙂😍

پتو پیچیدم دورم حالم بهتر شد.😍🙃😊😉😁

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐
2728
خداروشکر ،همیشه حالت خوب باشه

سلامت باشی😘😊

يا خدا چقد بزرگش ميكنين 😂 يه پريود ديگه اين حرفا رو نداره كه مگه اولين باره پريود ميشين

نه،ولی خب همدلی بد نیست،😇🥰😉😍😍😍