2737
2734
عنوان

پریود

192 بازدید | 26 پست

آخخخخ کمرمممم،پهلومممم😔🤕🤕🤒😥😢😰😨😭😭

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریودم میشین با ما درمیون میزارین  چقد شما خوبین😂😂😂😐😐😐

😂😂😂،آره هم استانی

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐
2731
من دارم میمیرم..

وایییییی،امروز صبح بود.

حموم رفتم بدتر شدمم😭😭😭😭😭

2738

من دوره پنج روز دارم روز اول فقط درد بدون خون، روز دوم نعطیله نه درد و نه خون، روز سوم درد و خون باهم، روز پنج و چهار هم هیچ کدوم ندارم فقط اخر روز پنج در حد یه قطره خون تازه دردای دوسه روز اول هم با پردفن به صفر میرسه ولی اگه پروفن نباشه رسما از درد میمیرم

من رو به موتم تقریبا

اخییی😢، زنجبیل بزار تو اب بجوشه یکم عسل بریز بخور.روزی سه بار.دردو کم میکنه.درد من شدید نیست خداروشکر،ولی خب هست.

منم روز سومم دیشب عجب خون شدید بود کلا استرس گرفتم الانم دارهدخوح زیاد میشه اولین بازه طبیعیه؟؟؟

نمیدونم واقعا.واسه من زیاد نیست.در حد معمول😂

اخییی😢، زنجبیل بزار تو اب بجوشه یکم عسل بریز بخور.روزی سه بار.دردو کم میکنه.درد من شدید نیست خداروش ...

مرسی از پیشنهادت ، منم اوایل اصلا درد نداشتم بعد کم کم شروع شد الان طوریه که میخوام جیغ بزنم فقط !

🤐
خیلی بده... من از دیشب دارم دیوونه میشم هرچی قرص میخورم فایده نداااره

من کارم به قرص نمیکشه خداروشکر،گوش شیطون کر😊😍😂...بیشتر یکی دو روز اول.بعدش عادیَم.

2706