2733
2734

سلام دوستان چند روزه همش  احساس  تنهایی  میکنم حس  میکنم هیشکی  کنارم نیست و دوسم ندارن،،،خانوادم ازم دورن فقط تو این شهر شوهرم و خانوادش  هستن  ولی بازم احساس تنهایی  میکنم دیشب  احساس  میکردم دارم خفه میشم از بغض زیاد ،،،،چون بچه دار هم نمیشم بیشتر دپرس  شدممم نمیدونم چیکار کنم از این حال در بیام حتی  دیشب ذهنم سمت خودکشی هم رفته ☹😢

امام حسین من ک روسیاهم شما از خدا بخواه بهم بچه بده و مامان بشم 😢🖤😔السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

الهی منم دوستی ندارم باعاش راحت حرف بزنم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

مگه چقدر زنده ایم؟چرا باید این چند روز عمرمونو با غم و غصه خرابش کنیم؟پاشو فیلم ببین خونه تمیز کن غذا بپز بستنی پفک بیار بخور با دوستات حرف بزن 

والا زندگی سخت نیست اینقد سختش نکنید

تن سالم داری همسر سالم سقفی بالا سرته تختی داری برای خوابیدن

یه شکر بگو و از زندگی لذت ببر

بگرد علت افسردگی تو  پیدا کن

خودم فکر میکنم بخاطر نداشتن بچه س چون هیچی به اندازه این اذیتم نمیکنه 

امام حسین من ک روسیاهم شما از خدا بخواه بهم بچه بده و مامان بشم 😢🖤😔السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین
2738
مگه چقدر زنده ایم؟چرا باید این چند روز عمرمونو با غم و غصه خرابش کنیم؟پاشو فیلم ببین خونه تمیز کن غذ ...

کاملا  حرفات درسته ،،،

ولی  حتی  اینجا یه دونه دوستم ندارم ... 

خیلی  غریبم اینجا... 

فیلم زیاد میبینم ولی  چن روزه حوصله فیلمم دیگ ندارم هیچی  خوشحالم نمیکنه 

خودم فکر میکنم بخاطر نداشتن بچه س چون هیچی به اندازه این اذیتم نمیکنه 

افکار خودکشی نشونه خوبی نیست خودم داشتم افسردگی کاش بری با مشاور صحبت کنی تا وقتی باردار شدی یه مادر شاد و پر انرژی باشی ... 

اونم برا باروری؟ 

مرکز  باروری  و ناباروری  زیر نظر دکتر  نصر منو دکتر لاهوتی  ویزیت میکنه 

افکار خودکشی نشونه خوبی نیست خودم داشتم افسردگی کاش بری با مشاور صحبت کنی تا وقتی باردار شدی یه مادر ...

حتما میرم مشاوره چون حالم واقعا خوب  نیست 

کاملا  حرفات درسته ،،، ولی  حتی  اینجا یه دونه دوستم ندارم ...  خیلی  غری ...

قرار نیست کسی یاچیزی خوشحالت کنه

تنها کسی که میتونه خوشحالت کنه خودتی

کافیه بخای بخندی و خوشحال باشی

تو من همه ماها توی این دنیا تنهاییم

پدر مادر همسر همشون وسیله ن تا ما زندگی کنیم 

همسر یا دوست کسی نیست که قراره توروخوشحال کنه

تو تنهایی و از یه جایی به بعد باید یاد بگیری تنهایی خوشحال باشی 

2706