2737
2734
عنوان

حسادت خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 109 پست
استارتر این چه حرفیه میزنی؟؟؟ خواهرت طفلک باهات درد و دل میکنه اون وقت میزاری پای حسادت اون اگه حسش ...

نه اصن دردو دل نیس واقعن ادم حسودیه من حداقل اونقد به بلوغ رسیدم بدونم فرق بین حسادت و دردودلو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چی بگم والا 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️عصبیم کرده تمام 

عزیزم نمیدونم چی بگم شاید رفتار ترحم برانگیزی داری اونم چنین حسی میکنه شاید اینقد تو دلت ذوق داری اونم ناخوداگاه ناراحت میشه ولی هر چیزی رو برای خواهرت نگو  

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2728
چرا مگه چیکار کرد بهت 

قضیش طولانیه.مخصوصا برا ازدواجت مراقب باش

خیلی خطرناکن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
خیلی حس بدیه باور کن عذابه هااا من دراینده باید به کی تکیه کنم همین یه خواهرو دارم حتی اگه اون پسرم ...

اشکالی نداره عزیزم همه چیز رو به خدا بسپار 

خدا بهترین رفیق و همراهه....

من ک بعید میدونم کسی به خواهرش حسودی کنه معلوم هرخواهری آرزوش خوشبختی خواهر و داداشاش رو ببینه به نظر من ک داره درد دل میکنه شما چون این ذهنیت داری ک دوس پسر شما بهتری فک میکنی حسادت میکنه و حساس شدی  ولی خوب اگ این حس داری براچی از رفتارای دوس پسرت بهش میگی عکسهاتون بهش نشون میدی بعد به نظرت سن پسر ۲۰سال مناسب ازدواج

تو طرف خواستگارته یا فقط دوست پسر؟

دوس پسر ولی به خونوادش گفته ینی 3سال دیگه خواستگار میشه اخه خیلی سنمون پایینه هنوز زوده من نمیذارم تو این سن کم قبل خواهرمم نمیتونم ازدواج کنم که، اونم باید بره بیمارستان حداقل حقوقی داشته باشه نمیشه که الن 

2706