2733
2734
عنوان

اقدامی های شهریور بیایین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7938 بازدید | 1664 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی بهش میگم خیلی حالا گیر داده برم منم ازمایش بدم میگم دکتر گفته 6 ماهه اول لازم نیست میترسم بره ...

خیلی بده اینطوری که...

به شوهرت بگو اگه مشکلیم نباشه با این استرس هایی ک تو بهم میدی بگو مشکل ب و جود میاد وقتی میاد خونه و خونس سرشو گرم کن که نه بهت فشار بیاره و ن استرس بوجود بیاد...

انشاالله بحق شش ماههه امام حسین همتون دامنتون ب زودی سبز بشهههههههه..‌‌‌.

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
چقد خوب خداروشکر ببین ما چی میکشیم

منم همش سر موعدم و ساعت کلی انتظار میکشم اما خب قسمتم نیس و پری میشم😊

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2738
میترسم منفی باشه ناراحتشم  شوهرم میگه بی بی نزن فردا میبرمت دکتر باردارم نباشی یه مشکلی داری دی ...

نه عزیزم دکتر نرو بیشتر بهت استرس میده اول بزار تکلیفت روشن بشه فوقش اگ بخوای پری هم بشی دکترم بری میشی دیگه....

اول بی بی بگیر بزن از کجا معلوم شاید دیدی مثبت شد😊

منکه دیگه نه دنبال علائمم نه چیزی این ماهم نشدم میخوام برم لیزر دیگه برام مهم نیست چی پیش میاد

سلام بهمه،منم چند ماهه اقدامم،انقدر قرص خوردم و امپول زدم ک چند روز یه حالم خیلی بد شده،این ماهم تو اقدامم تا ببینم خدا چی میخواد،چندروز پیش هم رفتم عکس رنگی،و همسرم مجدد ازمایش سمن داد

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت
منم یه ماهه که اقدامم خداکنه زود باردارشم

انشاالله ی ماه ک چیزی نیس😊

اینجا همه بالای دوماه اقداماشون☹☹☹

نه عزیزم دکتر نرو بیشتر بهت استرس میده اول بزار تکلیفت روشن بشه فوقش اگ بخوای پری هم بشی دکترم بری م ...

اخه هیچ علائمی ندارم از استرس قلبم درد گرفته شکمم منقبض میشه یه جوریم هی میرم دسشوئی  لباس زیرمو میبینم نکنه یه وقت پری بشم 

این ماه نی نی میاد تو دلم 😍😍😍
انشاالله ی ماه ک چیزی نیس😊 اینجا همه بالای دوماه اقداماشون☹☹☹

میدونی حوصله ندارم هی بی بی بزنم منفی شه خخخ

میشه برای اینکه منم یه  نی نی خوشگل و سالم داشته باشم صلوات بفرستید 
2706