2726
عنوان

اقدامی های شهریور بیایین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7938 بازدید | 1664 پست
من بی بیم منفیه امروز احتمالا میرم ازمایش یهفتس نشدم

عزیزم خبرشو حتما بیابده

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چهار ماه بودم نشد فعلا دیگه همه چیووو ول کردم چسبیدم به پسرم 

اخی عزیزم انشاالله ک ت بیخیالی بشی وغافلگیرت کنه😊

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2728
مرسی عزیزم انشالله ، البته خیلی دور از انتظاره باید کلی بریم آزمایش و اینا تا ببینیم مشکلم چیه که با ...

نه بابا دکترا ک هیچی سرشون نمیشع منکه دیگه خسته شدم از دکتررفتن همه چی بنظرشون طبیعییه😑

ادم اگرسرشو رودستش بگیره ببره پیش دکتر میگه طبیعیه بزار سرجاش جوش میخوره😑😑😑

حالا انشاالله ک طبیعی هممون بارداربشیم😊

نه بابا دکترا ک هیچی سرشون نمیشع منکه دیگه خسته شدم از دکتررفتن همه چی بنظرشون طبیعییه😑 ادم اگرسرش ...

آخ خدا کنه ، آخه من همسرم بچه داره ایرادی باشه از منه این خیلی ناراحتم میکنه هرچند شوهرم هی میخواد به روم نیاره

آخ خدا کنه ، آخه من همسرم بچه داره ایرادی باشه از منه این خیلی ناراحتم میکنه هرچند شوهرم هی میخواد ب ...

الهی یعنی بچه مال شوهرته؟

خب دارو چی استفاده کردی؟

سابقه کیست نداری؟

بله پسرم مال شوهرمه ، نه سابقه کیست نداشتم ، داروی خاصم نه یه سری ویتامین و فولیک اسید

خب رفتی دکتر نگو تازه چندباری ک اقدام کردم بگو دوسال اقدام طبیعی دارم و سونو ازمایشامم خوبه ک بهت لتروزول بده زود باردارمیشی

سلام . خوبین ... منم این ماه خیلی امید داشتم و کلی دارو استفاده کرده بودم ... اما پریود شدم ... 3ساله منتظرم ... فردا باید برم دکتر ... شاید بگه iui کن بنظرتون قبول کنم ؟ یا بازم با دارو ادامه بدم ... هیچ مشکلی هم نداریم نه خودم نه همسرم

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
سلام . خوبین ... منم این ماه خیلی امید داشتم و کلی دارو استفاده کرده بودم ... اما پریود شدم ... 3سال ...

سلام عزیزم

خب دارو چیا استفاده کردی؟

2706