2726
عنوان

باقی ماندن زردی در چهره ی نوزاد

1009 بازدید | 17 پست

سلام خانم ها،بجه ی من الان ۱۶ ردزشه،روز پنجم بخاطر زردی تو بیمارستان بستری شد و بعد گفتن زردیش به ده رسیده مرخص شده اما صورتش هنوز زرده،بقیه بدنش تو دستگاه توبیمارستان سفید شد ،اما صورت و دماغش هنوز زرد مونده،دلیلش چیه؟ایا خوب میشه؟

تا ۴۰ روز طول میکشه تا کامل خوب بشه

پسر من که مرخص شد تا یه هفته بعدش هر یه روز در میون ازش آزمایش میگرفتیم ببینیم زردیش بالا نره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر من تا دو ماهگیش،زردی رو ۱۷ بود و هر هفته از زردی میداد و ۶ روز هم بستری بود بیمارستان نگران نباش بیریا دیرتر زردیشون خوب میشه فقط بهش شیر زیاد بده 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
زردی پسرتون چند بود؟دکتر گفته بود یک روز در میون ازمایش بده؟

بله عزیزم دکترگفته بود

با زردی ۱۵ بستری شد

با زردی ۸مرخص شد

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
نه مگه ربط داره به اون؟میشه توضیح بدی

بله بیریا مثل بچه من که مادر زادی تو غربالگری مشخص میشه که یه مشکلی دارن زردی دیرتر از بین می ره و فقط فقط باید تحت درمان باشن مثلا تیروئید یا فاویسم دارن پسر من فاویسم داره آنزیم خونش پایین هست و و زمان بیشتری برای درمان نیاز داره حتی اگه یه سرماخوردگی خیلی ساده باشه ممنوعیت دارویی داره و ه  دارویی نباید بخوره و دیرتر از بچه های دیگه خوب میشه و زودتر از بچه های دیگه مریض میشه 

وای من دیگه وقتی گفتن ده شده هیچ ازمایشی ندادم،منم ۱۵ بود،یعنی دکترش نگفت

عزیز زردی ۱۰ لب مرزه

دکتر باید بهتون میگفت

چون زردی بالاتر میره

مثلا مال پسر من‌دوباره برگشت رو ۱۱

یا یکی از اقوام ما دوباره بچش بستری شد

وای من دیگه وقتی گفتن ده شده هیچ ازمایشی ندادم،منم ۱۵ بود،یعنی دکترش نگفت

ببین نگران نباش پسر من با زردی ۱۹ رفت بیمارستان و با زردی ۱۱ مرخص شد 

عزیز زردی ۱۰ لب مرزه دکتر باید بهتون میگفت چون زردی بالاتر میره مثلا مال پسر من‌دوباره برگشت رو ۱ ...

خاک بر سرش کنم نگفت به ما ازمایش بدین،عصابم خورد شد،البته بدنشو همیشه چک میکردم دیگه زرد نبود فقط صورتش

2706