2726
عنوان

کی میتونه دنده 7 بره😂😨

502 بازدید | 57 پست

سلام به همه دوستان جان، داشتم به این فکر میکردم من با پراید 5 دنده میرم 120 تا دیگه میترسم بیشتر نمیرم،  کی میتونه دنده 7 رو با این ماشین بره 😨؛رسما پرواز میکنه 😂

نظرتون چیه؟

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😍😍😍

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2728
منم نهایتا۱۲۰ تا😂😂😂اصن نمیدونستم دنده ۷ هم داریم😂😂

والا الان دیدم تعجب کردم البته ماشین بنز هست هیچ چیزی بعید نیست

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

من بیشتر از140نرفتم تاحالا،میترسم،،،بااین باید یه جاده خلوت باشههههه،،دنده7بری،😬😂

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

من بیشتر از ۹۰ تا نمیرم

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
من دنده ۴ نمیرم میترسم 😆😆😆

ببخشید شغل اینترنتی که نوشتید مربوط به همون خرید پیکیج و کد های ussdمیشه ؟

دوستانی که دنبال شغل اینترنتی هستن به آیدی من پیام بدید در خدمتم. Estkhdami81@
با پراید دنده ۵ میری جمیعا نمیلرزین؟😄

يه زماني من پرايد داشتم با دنده ٥ رو ١٣٠ تا ميرفتم تمام ماشين ويبره بود احساس ميكردم الان بدنه ماشين ازش جدا ميشه الان تا ١٥٠ ميرم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706