2737
2734

توکالری شماری همه چیزآزاده خوردنش؟ودرسته که میگن نبایدزیرهزارکالری بشه چون ضررداڔه؟وااین هزارکالری باورزش یابدون ورزش؟لطف  میکنیداگه بگید

اره همه چی میخوری در محدوده کالری من ۱۵ کیلو کم کردم با این روش تو برنامه ش بزنی چه قدر در هفته میخوای کم کنی خودش بهت میگه چه قدر بخوری

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با کالری شمارکرفس ۱۰کیلوکم کردم همه چی میخوردم ولی ب اندازه ی کالریم بدون ورزش البته تنقلاتمو کنار گذاشتم اصلا بستنی نمیخوردم برنجم میخوردم ولی خیلی کم،روغنمم کم کردم چون شرایطم جوری نبود ک برای خودم غذای رژیمی درس کنم هرچی خانواده میخوردن منم میخوردم،ی نصیحت اول اینکه تو ظرف کوچیک غذابخور،دوم اینکه بری پیش دکترتغذیه بهتره اینطوری برات رژیم نیست عادات غذاتوعوض میکنی،اگرمثله من شرایطشونداره کالری شمار خیلی خوبه

2738

منم یه مدت کالری شماری کردم عالیه البته اگه ورزش یا پیاده روی داشتم حساب نمی کردم...اما سعی می کردم تا ۱۰۰۰ کالری یا ۱۱۰۰ بیشتر نخورم ،تاثیر داره...

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
اره همه چی میخوری در محدوده کالری من ۱۵ کیلو کم کردم با این روش تو برنامه ش بزنی چه قدر در هفته میخو ...

کدوم برنامه؟اسمشو میگین؟

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊

من ازدیروز کالری شماری میکنم دیروز ۱۵۰۰ تا خوردم امروز کمترش میکنم یواش یواش میارمش پایین تر 

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
2706