2733
2734

خب خب ۱۳اگوست روز جهانی چپ دستها روزتون مبارک عزیزای دل 

ما چپ دستها در دنیایی زندگی میکنیم که متعلق به راست دست هاست !:)  برای همین در زندگی با چالش های زیادی روبرو میشیم 

من کلاس اول که بودم وقتی میخواستم مشق بنویسم یا املا همیشه از سمت چپ دفتر شروع میکردم و همیشه معلمم سر این موصوع بهم میخندید ....

یا الانا وقتی ساعتمو دست راست میبندم (همه دست چپ میبندن ولی چپ دست ها برعکس) همیشه افراد زیادی بهم میگن که اشتباه ساعتتو بستی :/ 

البته چپ دست بودن ی عالمه  خاطره شیرین هم برای من داشته ولی اینا بیشتر توذهنم مونده

آنقدر دوستت دارم که ای کاش کسی اینگونه مرا دوست میداشت..... ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم منم دست چپ هستم مرسی،من مدرسه که میرفتم همش دوستام فک میکردن من دستم درد میگیره چون با چپ مینویسم کوتام نمیومدن براشون عجیب بود،همش هم با دسته صندلی مشکل داشتم چون برا دس راستا درس شده بود باید هنش خودمو کج میکردم بنویسم🙃🙃🙃

بِنگَر و بِشنو ،بِگذَرو بِه شو 
2738

هی دنیا که واسه راست دست هایت 😥😥😥

اون صندلی تکی موقع امتحان

حتی دستگیره های در 

مدل قیچی

کلا درگیریم با اینا

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

منم تو مدرسه مون رو تک صندلی میشینیم.تک صندلی دست چپ پیدا نکردم.همیشه رو صندلی راست دست میشینم.بهم میگفتن سختت نیست؟میگفتم نه.یه بار تو امتحان صندلی چپ دست بهم افتاد نمیتونستم روش بشینم.😁😁😁

راستی اون موضوع ساعت هم برام پیش اومده

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.
من چپ دستم. تا یه مدت فامیل مامانم بهم گفتن چپل. وقتی رفتم دانشگاه حق التدریس بودم اولین چیزی که شن ...

همیشه اولین برخورد با ی حالت تعجبه که چپ دسته...

و بعدش هم ازم ما میخوان با راست ینویسیم ببینم چه شکلیه بعدشم هرهر بهمون میخندن😂😂😂

آنقدر دوستت دارم که ای کاش کسی اینگونه مرا دوست میداشت..... ❤

دیروز بود 😌 منم چپ دستم . 

معمولا این ادم ها مهربونتر از بقیه اند دلیلشو یادم نیست یبار عمم بهم گفت چپ دست ها مهربونن گفتم چرا گفت گفتم عه نمیدونستم با وجودی ک چپ دستم کلی ذوقمو کرد گفت نمیدونستم مهربونیت بخاطر اینم هست 😂😂😂😂

استوری کردم جاریم باز نکرد بخونه ☹☹☹☹

2706